Valve president tunnistab, et virtuaalne reaalsus võib olla “täielik läbikukkumine”

Sony PlayStation VR, Oculus Rift, Facebook ja Oculus ning HTC Vive, HTC ja Valve, on kolm peamist turul pakutavat virtuaalse reaalsuse sĂĽsteemi, lisaks Samsungi mobiilsetele lahendustele nagu Gear VR.

Vive on ĂĽks parimaid võimalusi, kuigi tootest maksimumi saamiseks on vaja väga spetsiifiliste ja kallite funktsioonidega arvutit. Suurimat veebimängupoodi Steami omava ettevõtte Valve tegevjuht Gabe Newell ĂĽtles Polygonile oma veendumuse, et virtuaalreaalsusel läheb hästi, uskudes, et see tee on “kooskõlas meie ootustega”.

Kuid uudishimulikum on tema järgmine lause „Oleme ideega ka väga rahul [a realidade virtual] ole täielik flopp ”, mis on kummaline, kui arvestada, et teie ettevõttel on osa piirkonna parimatest toodetest, kuid seda on ka selgitatud.

Newell väidab, et lahendamata küsimusi on liiga palju, et olla virtuaalse reaalsuse garanteeritud edukuse suhtes väga kindel, mis on seotud näiteks tehnoloogia hinnaga, avatud standardite puudumisega, mis aitavad innovatsiooni kiirendada, ja asjaoluga, et tegemist on uue valdkonnaga, mis nagu paljud teisedki võib selles etapis saavutada vaid mõningaid vigu, mis aitab tööstusel mõista, milliseid samme järgmiseks teha.

“Mõned inimesed haarasid tähelepanu, näidates ja öeldes, et neist saab miljoneid,” mĂĽĂĽs virtuaalreaalsuse seade, kuid Valve tegevjuhil oli veel ĂĽks mõte: “mõtlesime, Vau, mulle ei tundu. Ma ei saa osutada ĂĽhele sisule, mis õigustaks miljoneid inimesi koduarvuteid vahetama, ”lõpetas ta.