Valve töötab oma Steami töölauakliendi uue ilme kallal

SEE Klapp kavandab oma mängukliendi ümberkujundamist Aur. Tänu lekkele saame sellest uuest pilgust pilgu heita, ilmselt pole see veel lõppenud, kuid saame lõplikest tulemustest pilgu heita.

Oma Twitteri kontol annab SteamDB profiil sellest teada “Uue Steami kliendiliidese pidev versioon lekib Hiina CSGO kanderaketi värskenduse kaudu.” Selle ilme on veebisait varem avaldanud KaaslanePraegune leke näitab aga liidese navigeerimist ja palju ĂĽksikasjalikumat.

SEE SteamDB jagage mõnda ekraanipilti ja näeme paigutust, mis vähemalt “kui ma seda esimest korda nägin”, meenutab paljusid organisatsioone Tõmblemaoma vahekaardil “Otsima”. Tutvuge Steami kliendi uue välimusega.

valve-design-new-steam-client-desktop-linux-windows-mac-pc

Pange tähele, et Steami mängukunst sarnaneb nüüd Twitchi omaga, meenutades mängukaaned füüsilises meediumis. Tegelikult, mis saab meie igapäevase eluga kaasnemisest? Juurdepääs sellele lingile ja jälgige meid.

valve-design-new-client-steam-desktop-linux-windows-mac-pc-twitch

Uus kujundus hoiab mänge vasakpoolses veerus loendis ja paremal järjestab mitu kategooriat, näiteks enim mängitud mängud, mängude värskendused, sõprade loend jne.

valve-design-new-steam-client-desktop-linux-windows-mac-pc

Seal on uusi funktsioone, mis muudavad liidese korrastatumaks. Ăśle “Silt”, Leiate mänge oma raamatukogust. Uuel lehel “SĂĽndmus”, kuvatakse otseĂĽlekandeid, mänge, turniire ja palju muud.

See pole makett või “halb maitse”

Tavaline on näha Interneti-postitusi koos liidese makettidega, mis peavad enesestmõistetavaks. Alles pärast lingile juurdepääsu saamist tuleb “tõde välja”. Ma tean, et see on igav, kuid see pole nii. See uus Steami kliendiliides pole lihtsalt kontseptsioon. Seega, kuigi Steami ĂĽmberkujundamine on pidevas arenduses ja töö pole veel lõpetatud, on see juba hästi arenenud tasemel. Võib-olla saabuvad need uued sõnastused hiljem sel aastal. Kui teil on kiire (???), siis puhake rahulikult, plaanib Valve öelda, et beetaversioon on saadaval suve lõpuks (umbes septembris USA-s).

Vaadake allpool Valve News Network’i videot, mis praktikas näitab Steami uut välimust.

Kas teile meeldivad Valve kliendi muudatused? Mulle meeldivad eriti paljud asjad, teised tunduvad mulle imelikud, kuid see pole veel lõplik versioon. Nii et ma olen tõesti põnevil.

Liitu meiega Diolinux Plus foorum, inimestele meeldib hea mäng.

Kuni järgmise postituseni ootan teid siin blogis Dioliinuks, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: Mängud Linuxis, OMG Ubuntu, Steam andmebaas, Valve uudistevõrgustik.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.