Vana programmikeskuse installimine Ubuntu 16.04 LTS Xenial Xerusesse

Uue Ubuntu 16.04 LTS-i ĂĽheks uueks funktsiooniks on uus “Ubuntu tarkvara”, mis pole midagi muud kui Gnome Tarkvara redigeeritud versioon. Need kõik on väga ilusad, kuid neil on mõned tĂĽĂĽtud “väikesed probleemid”, sealhulgas spetsiaalne viga, mis ei lubanud deb-pakette installida.

Niipalju kui ma võin kinnitada, ei installi see probleem deb-paketti. Ubuntu tarkvara (Gnome tarkvara) kaudu on sellest Launchpadis teatatud veast ja see on kõrge eraldusvõimega prioriteet. Kuid peale uue Ubuntu tarkvara, kesksüsteem on väga ilus ja kiire, puudub sellel ka osa funktsionaalsusest, mis vanal oli.

Funktsioonide hulgas võin mainida:

– Võimalus selle kaudu installida lib ja koodekid, kuna see suudab pakette leida lihtsa otsingu abil, ei kuvata seda tĂĽĂĽpi pakette uutes keskustes, kuna neil pole ikooni.

– Võimalus peatada install keskel ja jälgida rakenduse MB allalaadimiskiirust.

– võimalus installida deb-pakette ilma suuremate probleemideta.

Nende ja teiste jaoks on vana programmikeskus endiselt kasulik, kuid kui ainus probleem, mis teid häirib, on deb-pakettide installimine, pidage meeles, et graafilisi valikuid on kergem kui vanas Ubuntu programmikeskuses.

Sponsor: Laadige alla tasuta e-raamat “Curso de Ubuntu Linux”

Sa võid kasutada GDebi või Butiigi tarkvara Ubuntu MATE, mis võimaldab teil installida ka paljusid asju, leiate mõlemad Ubuntu tarkvarast.

Vana programmikeskuse installimiseks avage uus programmikeskus ja otsige seda, nagu näete alloleval pildil:

Ubuntu tarkvarakeskus Ubuntu 16.04 LTS-is

Deb-paketi installimiseks paremklõpsates soovitud paketil, minge kontekstimenĂĽĂĽsse, kuni valik “avaneb …-ga” ja valige Ubuntu tarkvarakeskus, testisin mitut paketti nagu Google Chrome, Steam ja Dropbox ja need kõik töötasid normaalselt.

Loodame, et vead parandatakse peagi, kuid mõlemal juhul on alati hea, kui teil on võimalusi.

Järgmine!