contador gratis Saltar al contenido

Vanemliku kontrolli rakendus: vastake kümne parima hulka

Vanemliku kontrolli rakendus: vastake kümne parima hulka

Tänapäeva põlvkond on sündinud tehnoloogiaga ümbritsetud maailmas ja ei lähe kaua aega, kui nad nende vastu huvi tunnevad. Pole haruldane, kui näete 4-aastast last mängimas nutitelefonis või tahvelarvutis.

Selle vastu pole mõtet võidelda, sest see on tänapäeva maailmas trend. Teisest küljest ei saa te kaotada kontrolli, vaid kohaneda selle uue reaalsusega. Vanemliku kontrolli rakenduse kasutamine on üks parimaid lahendusi, mis täna saadaval on.

Sellel rakendusel on erinev funktsioon. Enamik neist hõlmab sisu juhtimist, mida teie väike saab näha. See kehtib mängude kohta, mida laadite alla rakenduste poodidest, ja sisu, mida tarbite YouTube'i kanalites või sotsiaalmeedias.

Kas soovite teada vanemliku kontrolli rakendust, mis võimaldab teil kontrollida seda, millele teie lapsel on juurdepääs digitaalmaailmale, või lihtsalt teada, mida ta veebis tarbib? Nii et siin on 10 parimat rakendust, mida seda teha!

1. Qustodio

Meie vanemliku kontrolli rakenduste loendi avamine on meil Qustodio. Suurepärane vanematele, kellel on vähe aega nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutamise jälgimiseks. See võimaldab teil rakenduse avaekraanil näha kõike, mida teie lapsed on teinud.

vanemlik kontroll-rakendus-qustodio

Näete, kui palju aega on laps kulutanud mängudele ja rakenduste sisule. Sealt on võimalik seada ajapiirang igale rakendusele või üldisele mobiilikasutusele.

Samuti saate jälgida tekstisõnumeid, filtreerida sobimatuid veebisaite ja blokeerida kõik mängud või rakendused. Qustodio saab alla laadida Androidist ja iOS-ist ning sellel on isegi versioon Kindle'i digitaallugejate jaoks.

Qustodio kasutamise alustamiseks klõpsake linki ja 10% soodustuse saamiseks kasutage QUST10 koodi!

2. OpenDNS FamilyShield

See on võimas vanemliku kontrolli rakendus, kuna see toimib otse teie ruuteriga. See tähendab, et pole tähtis, millist seadet laps kasutab. Kui ta kasutab teie kodust WiFi-ühendust, on võti juba põlenud.

OpenDNS-i teenuse arendatud viisil blokeerib FamilyShield registreeritud Interneti-domeene, millel on sildid nagu "halb maitse", mida kasutatakse vägivaldse või eshatoloogilise sisu ja pornograafia jaoks – kahte tüüpi saite, mis pärsivad lapse arengut.

Kui teil on teatud tasemel teadmisi arvutite ja võrguühenduste kohta, võib OpenDNS FamilyShield olla heaks lahenduseks. Teenuse leidmiseks klõpsake linki!

3. NetNanny

Veel üks täielik vanemliku kontrolli rakendus töötab mobiilseadmete ja arvutite jaoks. Ühilduvusega personaalarvutite, Maci, Androidi või iPhone'i ja iPadiga võimaldab NetNanny teil filtreerida sisu ka Internetist, lisaks saate määrata ka nimetatud seadme kasutamise aja.

Sellel rakendusel on ka paroolide haldur, et takistada lastel teie kontole juurde pääseda ja lõppkokkuvõttes veebimängude kaudu oste teha ilma teie loata. Lisateavet NetNanny kohta leiate lingi kaudu.

4. FamilyTime

vanemlik kontroll-rakendus-perekonnaaeg

Eriti mobiiltelefonide jaoks on FamilyTime rakendus, mis pakub vanemliku kontrolli jaoks palju valikuid. Lisaks sobimatu sisuga veebisaitide blokeerimisele on see võimeline võimaldama ka ohutut otsingut suuremates otsingumootorites. Iseenesest seda tüüpi sisu otsingutulemustes ei kuvata.

Samuti on võimalik seadistada mitmesuguseid seadmekasutuse kategooriaid. Lisaks tähtaja määramisele saate sisestada ka telefoniUneaeg, mis takistab väikestel lastel nutitelefonile juurdepääsu enne magamaminekut. Teine võimalus on seadme kasutamise blokeerimine õppeperioodil, justkui oleks see produktiivsuse rakendus.

Lisateavet FamilyTime'i kohta saate selle veebisaidile sisenedes.

5. KidLogger

See vanemliku kontrolli rakendus on võimeline salvestama kõike, mida teie pisike arvutis või mobiiltelefonis teeb. See võimaldab jälgida, mida lapsed oma mobiiltelefonidesse ja külastatud veebisaitidele kirjutavad, kogudes kasutusajalugu.

Samuti tuleb mainida, et KidLogger registreerib ka seda, milliseid programme personaalarvutite või nutitelefonide jaoks kasutatakse. Ekraanipildid on ka kataloogitud, nii et saate teada, milliseid pilte teie lapsed arvutisse salvestavad.

KidLogger võimaldab isegi kuulata heli- või videovestlusi, mis lastel WhatsAppis ja muudes vestlusrakendustes kõnedel võivad olla, ilma et nad seda teaksid. Lisateavet rakenduse kohta saate lingil klõpsates.

6. MeiePakt

Lisaks funktsioonidele, mis võimaldavad nutitelefonis eemalt jälgida ja sobimatut sisu blokeerida, pakub OurPact rohkem turvavalikuid. Ja mitte ainult digitaalne, vaid ka füüsiline turvalisus.

Selles saate konfigureerida nngeofencesvõi geograafiline tara sõna otseses tõlkes. Mis see funktsioon on, et seada oma laste geograafilisele piirile geograafiline piir. Nende mobiiltelefoni GPS-i kasutades saate seadmesse hoiatuse, kui ületate selle piiri või lülitate jälgija välja.

Muud levinud funktsioonid, nagu ebasobivad veebisaitidele ja rakendustele juurdepääsu blokeerimine ning kasutusajakavade haldamine, on samuti osa OurPaktist. Rakenduse kohta lisateabe saamiseks klõpsake linki.

meiepakt

7. Spyrix Free Keylogger

See vanemliku kontrolli rakendus sobib kõige paremini neile, kes kasutavad rohkem arvuteid. Nagu KidLogger, ütleb ka see rakendus teile, mida teie lapsed Internetis kirjutavad.

Ideaalne on teada saada, kas teie lapsed vestlevad võõraste inimestega veebis. Teisest küljest taandub selle funktsioon. Spyrix Free Keylogger ei sisalda ühtegi tüüpi võtit ega jälitajat, mis ületaks arvuti võtme.

Kui see on täpselt see, mida vajate, külastage lisateabe saamiseks kindlasti rakenduste lehte.

8. Norton Family Premier

Kui lugesite sõna Norton ja olete viirusetõrjet meeles pidanud, arvate õigesti. Norton Family Premier on vanemliku kontrolli rakendus samalt ettevõttelt, kes lõi kaitseprogrammi.

See rakendus pakub rea funktsioone, mis võimaldavad teil blokeerida igat tüüpi veebisaite. Kui see pole teie jaoks valik, saab see ka külastatud lehtede kirjeid jälgida ja salvestada, isegi kui nad kasutavad anonüümseid sakke.

Lisaks võimaldab Norton Family Premier teil saitidele seada hoiatusi, kus on oht ohtlikule sisule, või hoiatada, et teie laps veedab sellele liiga palju aega. Väljalülitamiseks saate blokeerida rakendusi, seada tähtaegu või kavandada teatud kellaaegu.

Rakenduse kasutamiseks klõpsake linki.

9. Veebivaatleja

See rakendus on spetsiaalselt laste ja teismeliste jälgimiseks, kes kasutavad sageli vestlusrakendust. Veebivaatur võimaldab teil lisaks kõnelogidele ja isegi asukohtadele kontrollida vahetatud ja kustutatud sõnumeid.

Lisaks sõnumsiderakendustele saab vaadata ka muid rakendusi, näiteks suhterakendusi, mis aitab vältida teie laste sattumist pettustesse või kavatsustega inimeste kätte.

Lisateavet veebivaatlejate kohta leiate linkide kaudu.

10. ESETi vanemlik kontroll