Varjatud Apple Arcade’i koos RPG seiklusega Legend of Skyfish 2

Teised on saabunud Reede – On hämmastav, kuidas see igal nädalal juhtub, eks? Ja et teda seltsi hoida, on see selge Apple Arcade on juba uusim lisa: seiklus-RPG Taevakala legend 2, arendajalt Poolkuu mängud ja Ema Gaia stuudio.

App Store’is (ja paljudel muudel platvormidel, nagu Mac, PC, Nintendo Switch, Xbox One ja PlayStation 4) saadaval olev Legend of Skyfish 2 paneb teid sõjaväe õpipoisi Little Red Hooki kingadesse, kes esindab meeskonna viimast valvurit. Punased konksud – ja kes peaks alustama teekonda oma maailma päästmiseks.

Meie peategelase relv on, ütleme nii, ettearvamatu: ta kasutab reisi ajal õnge peamise kaaslasena ja peab kogu protsessi vältel teadmisi tööriistadest hankima. Seda pulka kasutatakse põhimõtteliselt iga mängu jaoks, alates vaenlastega võitlemisest kuni hõivamiseni tugevus suureneb ja muud elemendid, mis võivad teile mängusisese eelise anda.

Vaadake allpool olevat seiklustreilerit:

Legend Skyfish 2-st ĂĽhildub seadmega iPhone, iPad, iPod touch, Mac ja Apple TVja on nĂĽĂĽd saadaval Apple Arcade’is – mis, nagu teate, toob hinnaga ĂĽle 100 eksklusiivse mängu ilma reklaamide ja ettevõttesiseste ostudeta 10 R $ igakuine.

Lõbutse hästi! ?