Varjatud RPG Roundguardi seiklusega Apple Arcade’is

Reede on kõik väsinud, hiline tööaeg, väljavaade ĂĽlemaailmsest kollapsist koroona viirus… Miski pole parem kui lõbus väike mäng, kus lõõgastuda, eks? Sest Apple Arcade, nagu tavaliselt, said selle nädala uudised juba kätte – ja ajapall vastab nimega Ăśmarvalvur, Wonderbelly mängudest.

Kirjeldatud kui “roomik põrkab vangikongis koos füüsikaga flipper„Roundguard on lõbus seiklus, kus saate kehastada sõdalast, vampiiri või nõida, kellel kõigil on oma oskused ja esemed. Sealt edasi on vaja järgida taset (mis on protseduuriliselt genereeritud, nii et seda ei korrata kunagi kahe inimese jaoks) ja täita mängu antud missioon.

Kuna siin on mõte tuua rõõmu igas vanuses, on mängul ka lapsemeelne huumorimeel. Kõik olendid on jumalik (ka kurikaelad) ja Roundguard Physics laseb kõigil mängida teatud väljakutseid – kuid ilma, et midagi juukseid välja tõmmata.

Kui teile meeldivad sellised tiitlid nagu Peggle Blast või Rogue Legacy, tagab Roundguard kindlasti, et teil on seal hea aega veeta. Mäng on nĂĽĂĽd saadaval Apple Arcade’is – mis, nagu juba teate, maksab kuus R $ 10 ja sisaldab rohkem kui 100 eksklusiivset mängu (reklaame ja sisemisi ostusid pole). Lõbus! ?