Varsti saabub Mozilla Firefoxi ametlik Flatpak

Brauser Mozilla Firefox on peaaegu kõigi Linuxi distributsioonide vaikebrauser, mis on eelinstallitud ja oma hoidlaga. Mis võib põhjustada uuendusaja viivituse ĂĽhelt versioonilt teisele, kuid see võib juhtuda “nummerdatud päevadega”.

Neid võidakse lugeda tänu vea blokeerimisele liivakastide kaudu, mis on seotud Mozilla Taskclusteri ülesannete täitmisega. Kogu lõime saate kontrollida siit.

See avastus on võimalik ainult siis, kui Phoronixi veebisaidi lugejad räägivad neile sellest parandusest, sillutades seeläbi teed Mozpak Firefoxi ametlikule versioonile Flatpakis. See on võimalik ainult tänu kahele Mozilla tarkvarainsenerile, Peter Moore’ile ja Mihai Tabarale.

See toob kasu paljudele Flatpaki kasutavatele linnaosadele, nagu Fedora ja Mint, paljude teiste hulgas.

Praegu on Flatpaki “mitteametlik” versioon, mida haldavad Fedora ja Red Hati inimesed. Installiprotsessi näete siit. Kui teil on vaja Flatpak oma distrosse installida, järgige lihtsalt seda õpetust.

Tore on tõdeda, et barjääril, mis takistab seda rakendamist Mozilla Firefoxis, kas praeguse hajutatud vormi tõttu, on piiranguid või on aeg, mis kulub distrool selle uuesti pakkimiseks ja hoidlas või binaarses vormis kättesaadavaks tegemiseks, mis võib paljusid inimesi hirmutada. Juba levitatud lihtsamates vormingutes, nagu Flatpak ja Snap (versioonid on hõlpsasti saadaval ja loodud Canonicali personali poolt), on brauserite juurutamisel palju abi ja palju.

Seda ma arvasin, jätke nüüd kommentaaridesse, mida arvate sellest võimalusest, mis pärineb Flatpaki ametlikust versioonist.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.