Varsti saate oma Instagrami lugudesse muusikat lisada; Facebook töötab välja oma Bitmojise versiooni

Sellest pole isegi nädalat möödas Facebook kuulutas F8 konverentsil välja kõigi oma toodete uudiste sarja, kuid see ei tähenda, et Mark Zuckerberg ja tema jõuk oleksid puhkama jäänud. Täna kuulutas hiiddomeen välja veel kaks lugu – Instagram ja suhtlusvõrgustik Facebook ise.

Laulud tulevad sisse Lugu

Eelmisel nädalal teatas Instagram väga populaarsest integratsioonist Lugu kolmandate osapoolte teenustega, sealhulgas Spotify – ja mõni päev hiljem näeme juba, et suur hulk kasutajaid jagavad oma lemmikmuusikat arukamalt.

Uus Instagrami muusikakleebise funktsioon

Nüüd peab platvormilugude muusikaline element minema sügavamale: ühe lugeja sõnul TechCrunch mis on rakenduse versiooni eelvaate koodi läbi kamminud, tutvustab Instagram uut (eelmist) funktsiooni nimega Muusikakleebised (Music Sticker), mis võimaldab kasutajatel muusikat neile otse lisada Lugu.

Facebooki partnerlussuhete tulemusena maailma suurimate plaadifirmadega ilmub see funktsioon koos praeguse asukoha, temperatuuri ja seotud kleebistega; Saate lihtsalt valida soovitud pala loetletud muusikatüüpide hulgast (saadaval on mitmeid stiile ja ka hetkel kõige populaarsemaid lugusid) ning paigutate elemendid oma loomingusse. Seejärel saavad teie vaatajad kõne all oleva loo kuulmiseks kleebist puudutada.

Sellel funktsioonil pole veel debüütkuupäeva, kuid tõenäoliselt võime seda oodata lähikuudel.

Facebook Bitmoji

See on veel üks funktsioon, mille paljastas TechCrunch pärast Androidi Facebooki rakenduskoodi analüüsi. Rahvuse üldiseks üllatuseks töötab sinihiiglane välja oma versiooni teisest funktsioonist, mida tavaliselt tähistatakse Snapchatis: Bitmoji.

Facebooki uus Bitmoji

Kui olete üle 25-aastane, lubage mul selgitada: Bitmoji on teenus, mis võimaldab kasutajatel luua omamoodi multifilmide avatari, mis põhineb nende enda omadustel (või mitte); selle tööriista ostis Snap ja see lisati Snapchati, mis kasutab oma funktsionaalsust kleebiste ja vestlusvõimaluste suurendamiseks.

NĂĽĂĽd töötab Facebook midagi sellist. Ilmselt integreeritakse avatar võrgukeskkonda tugevalt ja seda saab kasutada postitustes, kommentaarides ja Facebook Messengeris. “Uus viis ennast väljendada” on see, kuidas ettevõte määratleb oma uue kinnitatud loomingu TechCrunch pärast selle avastamist.

Nagu muusikakleebistel, pole ka Facebooki Bitmojil endiselt väljaandmise kuupäeva, kuid võime neid lähikuudel oodata.