Varundage ja eksportige oma esitusloendeid

Android varundab peaaegu kõiki meie andmeid: telefonikontakte, fotosid ja videoid, Play muusika ostetud muusikat; aga esitusloend teisi süsteeme ja rakendusi ei salvestata automaatselt pilve. Selleks on esitusloendite varukoopia, nõme rakendus, kuid uskumatult lihtne ja funktsionaalne.

Playlist Backup liides on väga lihtne ja arusaadav: 4 ikooni 4 funktsiooni jaoks. See võimaldab teil varundada ja eksportida esitusloend süsteem, Poweramp ja Play muusika, lisaks muusika importimine kausta esitusloend. Loendeid saab eksportida SD-kaardi või Dropboxi kausta.

printide BR esitusloendi varukoopia

Mõned funktsioonid on hästi tehtud. / ANDROIDPIT

Kasutamine on väga lihtne, valige ĂĽks kolmest varundamise / ekspordi valikust, valige esitusloend saadaval ja kuhu soovite selle eksportida (SD-kaart või Dropbox). OK, teie esitusloend on salvestatud. Dropboxi eksportimiseks on vaja – lisaks konto omamisele – sisse logida rakenduse kaudu.

varundusprintide loend prindi2 BR

Kinnitage rakendus. / ANDROIDPIT

Seaded võimaldavad teil valida SD-kaardi kataloogi, kuhu loendid salvestatakse, kuhu loendilaiendid salvestatakse, näiteks dubleerivate kirjete eiramine ja duplikaatide üksuste automaatne kustutamine pärast Powerampiga sünkroonimist.

See rakendus võimaldab teil ka sünkroonida esitusloend Powerampiga ja eemaldage igast loendist duplikaadid.

Mõned väga olulised üksikasjad:

  • rakendus ei saa muusika esitusloendit varundada, kui fail on võrgus;
  • rakendusel on juurdepääs ainult Dropboxi oma kaustale;
  • Dropboxi sisselogimine toimub Dropbox API kaudu, see tähendab, et esitusloendite varundamisel pole juurdepääsu teie andmetele.

Varunda esitusloendInstallige Google Playsse

Esitusloendite varundamine on tasuta, ilma reklaamide ja väideteta, et pakutakse rakendusesiseseid oste, kuid ma pole seda võimalust kusagil näinud. See on versioonis 1.2.1, nõuab Android 2.2 või uuemat versiooni, APK kaalub 575KB ja rakendus mahutab umbes 3MB.

Lühidalt öeldes on Playlist Backup väga lihtne ja lihtne rakendus, mis täidab oma funktsiooni väga hästi. See on suurepärane lahendus neile, kellel on vaja lihtsalt varukoopia luua esitusloend.

Milliseid muid sama funktsionaalsusega rakendusi soovitaksite?