Varundamine Androidis: kuidas protseduuri teha

Mõne jaoks on nimetatud varundamine 7-pealine viga, kuid see pole midagi muud kui oma vidinafailide salvestamine mõnele muule andmekandjale, et need ei kaoks õnnetuse korral …

Katki, kuid varukoopia on olemas!Katki, kuid varukoopia on olemas!

Ülaltoodud foto on minu mobiiltelefon. See kukub põrandale ja ekraan puruneb ning ei reageeri enam puutetundlikele käskudele. Kuigi see ei sisalda eriti olulist teavet, teen seda siiski reserv kõike (kontaktid, SMS, fotod jne) praktiliselt iga päev. Ja sellest ma täna räägin.

Mõne inimese jaoks ütles reserv on 7-pealine viga, kuid see säästab teid enamat stringid veel üks viis tagada, et nad õnnetuse korral ei eksiks. Arvutis on väga soovitatav failid põletada välisele kõvakettale või CD / DVD-le, luua remondikettaid jne. Aga kuidas reserv sinu oma Android?

Kuidas teha varundust Androidis

1. samm: sĂĽnkroonige Gmailiga

Varundamine Androidis: kuidas protseduuri tehaKontaktid saab salvestada Gmaili kaudu

Üks neist funktsioonidest (ja minu arvates kõige kasulikum) Google Androidis rakendatud on võimalus teiega sünkroonida e-post, kontaktid ja kalender Google (peal Android: Seaded> Aeg). Selle pärast ka teie Google muutub automaatselt teie kontaktiks kasutajalt Android ja vastupidi. Minu soovitus on sünkroonida Gmail Vähemalt kord päevas. Kui Gmail importige kõik Androidi saadetud meilid, saate neid kontaktide sisestamisega muuta Gmail ja kustutage kontakt grupist „Minu kontaktid“.

Valmis! Teie kontaktid ja kohtumised salvestatakse.

2. samm: salvestage SMS

On mitmeid rakendusi, mis impordivad kogu teie SMS-i kausta Gmail. ma kasutan SMS-i varundamine, mis salvestab tekstsõnumid automaatselt. Seda saab konfigureerida salvestama kavandatud perioodile või sooritama reserv Käsitsi. Rike on see, et tal pole funktsiooni taastamasee tähendab, et SMS-i ei saa enam seadmes taastada. Kuid kui see funktsioon on teie jaoks oluline, on ka SMS-ide varundamine ja taastamine, mis sügavate kommentaaride järgi Turg, täitis lubatu. Mõlemad rakendused on tasuta, töötavad kõigi versioonidega Android ja saab alla laadida link all:

SMS-i varundamine

SMS-ide varundamine ja taastamine

3. samm: salvestage teine ​​fail

Varundamine Androidis: kuidas protseduuri tehaDropbox teeb tõelist maagiat

Usun, et parim variant on kasutada Dropbox. Neile, kes pole tuttavad, loob see rakendus pilves kaustad ja sünkroonib need teiega PRAÇA, MAC (kohustatud tegema lae alla rakendus) ja koos Dropbox Veebisait. Allpool olev video kirjeldab toimingut:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OFb0NaeRmdg[/youtube]

Rakendus on tasuta, kuid salvestusruumi maht on piiratud 2 GB ja seda saab laiendada kuni 250 MB ühe suunamise või paketi ostmise korral. Selle allalaadimiseks klõpsake lihtsalt nuppu link all:

Dropbox

Teine võimalus on Titanium Media sünkroniseerimine, mis sünkroonib teie failid teie kontoga Dropbox automaatselt ilma vajaduseta Dropbox sinus Android, alternatiiv neile, kes unustavad või on laisad failide salvestamiseks. See rakendus töötab kõikides Androidi versioonides, kuid need on tasulised. SEE lae alla saab teha edasi link all:

Titanium Media Sync

Teie failid, SMS-id, kontaktid ja kalender on juba salvestatud, kuid kuidas on rakendusega? Noh, kui olete tavaline kasutaja Android ja ei juur, pole midagi muud, kui saate selle uuesti alla laadida. Kui te kõiki ei mäleta, on teie konto sisse lĂĽlitatud Turg teid aidata (menĂĽĂĽ “Minu turukonto”).

Kuid kui olete kogenud kasutaja, saate selle alla laadida Titanium Backup või tasuline versioon Titanium Backup Pro. Mõlemad töötavad kõigil versioonidel Android. Seda link on:

Titanium Backup

Titanium Backup Pro

Selle idee postitus on aidata neil õnnetuse korral väärtuslikke faile mitte kaotada. Kui teil on küsimusi, jätke kommentaar ja proovime teid aidata.