Vastab Netac P500 64GB klassi 10 SD-kaardile 75% soodsamalt

Ka meie TOMTOPi partnerkauplused on sisenemas Musta Reede areenile ja saavad allahindlusi. Nad teavad, et töötame videotega palju ja teavad, kui tähtis on video jäädvustamiseks hea mälukaart ja hea kiirus ning seetõttu tutvustasid nad meid Netac P500-ga.

Need, kes soovivad videoid suhteliselt kvaliteetselt filmida, peaksid seda kaaluma Valmistuge Hea mälukaart, millel on spetsiaalne salvestustasand, nii et saate luua kvaliteetseid ilusaid videoid.

Selle Netaci mudeli kiirus on kuni 80 MB / s, mis sobib ideaalselt täis- ja kõrglahutusega fotode jaoks ning muidugi võib see olla kasulik ka teie nutitelefonis kasutamiseks, eriti kui teile meeldib mänge kaardile panna.

Sooduskupong

Sooduskaardi ostmiseks ja lisateabe saamiseks klõpsake lihtsalt seda linki, ja saate ikkagi tänu meie sponsoritele lisaboonuseid, kasutage kuponge BRAZILONLYNETAC veelgi parema väärtusega kaardi ostmiseks võtke 10 GB 64 GB kaart alla 40 reaali. Makse saab teha boleto, kaardi ja Paypaliga.

Püsige lainel, et osaleda meie spetsiaalses mustas reedes otseülekandes, kus otsime parimaid allahindlusi, suurepäraseid oste ja kuni järgmise korrani!