Skype baru untuk Mac

Vastuoluline Skype'i ĂĽmberkujundamine saabus macOS-i ja Windowsi jaoks koos lisafunktsioonidega

Mõni kuu tagasi tegi Microsoft kujuteldamatu: vaja Skype, kus keegi pole näinud midagi muud kui arukaid ja leebeid suhtlusvahendeid (eriti videokonverentsi kaudu), ühinemist maitsekomisjoniga kummaline põlvkond Z ja muudab lemmikloomad põhimõtteliselt populaarsemate rakenduste, näiteks Snapchat või Instagram, geneerilisteks koopiateks. Kui me peaksime uue Skype'i pilti panema, oleks see see.

Noh, pole mõtet nutma (või nalja teha) mahaloksunud piimaga, uus Skype on siin. Tõestus sellest, et teie ema teatas täna, et tulemas on uus versioon kommunikaatorist macOS ja kuni Windows ja toob isegi kaasa mõned täiendavad ressursid.

Uus Skype Macile

Lauaarvutites järgivad visuaalid samu tehnikaid nagu mobiilirakendused, enamasti valge liidesega (kõige tundlikuma võrkkesta jaoks on siiski tume režiim) ja värvikate detailidega; kuna see pole võimatu, on uues tarkvaras olemas ka ümmargused profiilipildid ja emotikonid. Samuti on võimalik reageerida teatavatele teadetele nägudega kõikjal ja mainida teisi kasutajaid rühmavestlustes, kasutades nuppu @.

Lisaks on uue töölaua Skype'is mitmeid unikaalseid funktsioone, näiteks ekraanid, mis hoiavad kogu meediumit ja kõiki dokumente, mida on jagatud teatud kontaktide või rühmadega; grupivideokonverentsil on võimalik oma ekraani jagada (mis oleks minu arvates väga hea, kui õpetada vanavanematele või vanematele eemalt arvutis muudatusi tegema) või, nagu tekstisõnumites, emotikonidega reageerida reaalajas, mis toimub teisel pool.

Hoolimata sellest auväärsest arvust funktsioonidest ei rända üks neist, mis on juba Skype'is mobiilseadmete jaoks (mis võib sõltuvalt teie vanusest olla või ei pruugi olla liiga oluline) arvutisse: suurel ekraanil ei tutvusta Microsofti kommunikaatorid kuulsat lugu sealhulgas mobiiltelefonides ja tahvelarvutites. See on funktsioon, mille ettevõte varsti lisab, nii et ärge olge liiga õnnelikud ega liiga kurvad.

Värskendus on juba saadaval Skype'i eelvaate kasutajatele Macis ja PC-s koos Windowsi varasemate versioonidega, kuna Windows 10 on enam kui kuu aega tagasi võitnud mõned siin mainitud funktsioonidest. Varsti on uus Skype avalikult saadaval kõikidel platvormidel.

läbi TechCrunchi