VectorMan maandub Android-i kaudu SEGA Foreveri kaudu

Me pole ammu teatanud uue mängu saabumisest SEGA Forever klassikute reast, kuid ettevõte pole tegelikult paljusid välja andnud. Pärast Super Monkey Ball’i saabumist naaseme nĂĽĂĽd SEGA edukaima masina juurde. Mega Drive’i juurest tuleb VectorMan meie juurde, a Run & Gun on väga uudishimulik, mis paistab ajas silma varem antud mudeli kolme mõõtmelise kasutamise poolest.

Vector Man

1995 oli SEGA jaoks väga tegus aasta. Mega Drive võttis viimase hingetõmbe ja selle järglane Sega Saturn maandus läänes 11. mail. SEGA 16-bitine arendus on peaaegu surnud, kuid siiski on mõned pealkirjad, mis annavad sellele veidi rohkem sära. Üks neist väljaannetest on Vectorman, mis on tänu peategelase käikudele omamoodi tehniline ime: robot, mis koosneb 23 üksikust spritist, mis liiguvad harmoonias. Ameerika Ühendriikides on välja töötatud väga kummaline mäng, mida mängides võib tunda.

Vector Man

VectorMan on täiesti iseenesest juhitav ja relvastatud, mis tähendab, et me sureme palju, kui me ei rakenda ennast kõigi eelseisvate kõrvaldamiseks. Mäng töötab meie mobiilses terminalis sujuvalt, mis võimaldab tegevusi mitte mingil ajal häirida. Selle 16 taseme kaudu liikumine ja tulistamine saab olema peamine, kuigi õnneks pole mäng ainult see. Meil on mitu erinevat relva jõuallikana, samuti võimalus end edasi liikumiseks erinevateks objektideks muuta. See ümberkujundamine on hea meetod valguse valgustamiseks mängus kasutatavale tehnoloogiale, ehkki sel hetkel võib see veidi maha jääda. Kuid pange ennast 1996. aasta kingadesse. Teie päevil on see kõik graafika ja heliefektide tõttu üllatav.

Vector Man

VectorMan on mäng, mis jääb surematuks iga endast lugupidava SEGueiro kujutluses. Kuigi pealkiri paistis Põhja-Ameerikas silma, pani teises vormingus väljund hiljem selle hästi tööle. Oli selge, et kogu Treasure’i mängukarisma läks kaduma, kuigi kõik ei suutnud meistriteoseid luua. Ikka, Mänguga kaasnevad lisad, mida SEGA sisaldab kõigis nendes mobiilseadmete retro väljaannetes: salvestage mäng, reguleerige juhtnuppe ja võimalus naasta selle mängu aja juurde, milles elasime.

Seoses on endiselt sama probleem, mis enamikul SEGA Foreveri mängudestNagu näiteks asjaolu, et tal on väga range kontroll. Tõsi on see, et oleme sellest loobunud, sest SEGA lubadus, et nad keskenduvad jäljendamata tiitlitele, on läinud kaugele. Aga noh, me ei hakka ka pidu rikkuma, vaid tähistame tasuta mängude saabumist, et minevikku hästi vaadata. Vaadake ka nende mängude loendit, mis on juba osa reast SEGA Forever.

VectorMan Classic Androidile Uptodownis [APK] | lae alla