Veebikonverteerimine on tööriist, mis teisendab ja optimeerib failivorminguid - saite tänapäeval

Veebikonverteerimine on tööriist, mis teisendab ja optimeerib failivorminguid – saite tänapäeval

Võimalik, et saate heli- või videofaili vormingus, mida arvuti ei tunne, kuna sellel pole individuaalset kodeki ega lugejat, mis juhtub nutitelefonis salvestatud mitme vorminguga, näiteks m4a. Enne kaebust, et fail on rikutud, saate teisendamist kiiresti testida saidil Online-Convert – paljude kõige populaarsemate vormingute muunduritest koosnev armatuurlaud ilma, et peaksite arvutisse midagi installima.

See süsteem toetab enam kui 30 muundurit, mis on jagatud 12 kategooriasse, sealhulgas heli (MP3, AAC, WAV, MMA), video (AVI, WMV, MP4, WEBM), pildid (JPEG, TIF, GIF jne), dokumendid ( DOC, HTML, TXT, DOCX). See veebisait sisaldab ka PDF-dokumentide teisendamist JPG- või Wordi-dokumentide piltideks ning failide tihendamist, näiteks ZIP ja 7Z.

tech veebisait sel päeval

Võib-olla on üks huvitavamaid funktsioone failide optimeerimine sotsiaalsete võrgustike jaoks, näiteks Facebook, Instagram, Twitter ja teised. Suhtlusvõrgustikku valides saate videoid vabastada ja valida soovitud eelseadeid, olgu selleks siis vorming (mp4 või gif), samade sätete eraldusvõime ja muu väga lihtne, mis muudab ja laadib failid kiiresti arvutisse. Kas Twitter ei tunne mõnikord ära videofaili, mida soovite saata? Tööriist teeb selle teisendamise kiiresti.