Veebilehtede laadimine on Google Chrome’is 25% kiirem

Google ĂĽtleb, et on valmis oma uusimat algoritmi kasutusele võtma, mis tähendab, et Google Chrome’i järgmine versioon peaks võimaldama kiiremat sirvimist Internetis.

Praktikas tähendab see uus algoritm olemasoleva faili edasist tihendamist antud veebilehel, võimaldades sama lehe laadimist kiirendada kuni 25%. Kasutajate jaoks tähendab see veebisaidi täieliku laadimise lühendatud ooteaega.

Muutke sisu Google’i jaoks kergemaks. Samuti loodan, et mobiilseadmete Chrome’i kasutajatel on rohkem eeliseid: suurem kokkuhoid andmekavades ja vähem energiatarbimist.

Uus algoritm, mille Google oma Interneti-brauserites juurutab, kannab nime Brotli, mis võeti ametlikult kasutusele 2015. aastal. See uus “kompressor” ilmus umbes kolm aastat pärast seda, kui Mountain View tehnoloogia tutvustas algoritmi uusimat versiooni. Zopfli.

Rahvusvaheline ajakirjandus kirjutab, et Google kavatseb näha oma uue algoritmi rakendamist rohkemate Interneti-brauserite jaoks, nii et mõne kuu pärast ei oleks tajutav kasv Chrome’i ainuõige.