Veebiprojekt männilaenutusega vabatahtlike tuletõrjujate abistamiseks

Projekt # Tuletõrjuja käivitas käivitamine Rnters, veebiplatvorm, mis võimaldab kasutajatel rentida mis tahes tüüpi vara ja / või teenida rahaks artikleid, mis neil kodus on ja mida enam ei kasutata, ning võimaldab kombineerida võimalust muuta päris männid jõulupuudeks, varustades rahuvalvajad professionaalsete materjalidega.

Läbi sait, valige, mitu männi soovite rentida, valige makseviis, kogumise päev ja koht. Renditasu on 20 eurot ühiku kohta ja puid saab kätte kuni 10. detsembrini Hub Criativo do Beatos. Need, kes eelistavad kojukannet, peaksid tellima 29. novembri, kuna tarned toimuvad ajavahemikul 1. – 4.

Pärast jõuluhooaega saab männipuud, invasiivsed liigid, mis on lõigatud mulla puhtuse säilitamiseks ja tulekahjude vältimiseks, tagasi anda 6. – 12. Jaanuarini, kui on saadaval mitu kogumispunkti.

tek Rnters “data-title =” tek Rnters – veebiprojekt männilaenutusega vabatahtlike tuletõrjujate abistamiseks – SAPO Tek “> Tech Rnters

Rntersi asutaja Guilherme Guerra selgitab, et selle algatuse eesmärk pole mitte ainult “aidata kaasa tuletõrjujate tingimuste parandamisele”, vaid ka “äratada elanikkond otsesele toetusele agentuurile, mis kaitseb meid nii vähe ja nii vähe”.

Kogutud männiärimehed muudetakse biomassiks ja “mida rohkem mände tagasi saadakse, seda rohkem vahendeid me tuletõrjujatele kogume”, ĂĽtles ettevõtja ja lisas, et “peale selle väldime jäätmetootmist ja pakume silmuselu. nende puude juurde. Tahame panustada jätkusuutlikku tulevikku ”.

Vntfone Power Labis inkubeeritud Rnters on selle aasta väljaande finalistid Suur tark linn.