Veebisait kasutab tehisintellekti foto taustade eemaldamiseks

Mitu korda on teil vaja objekti või inimese esiletõstmiseks, tausta eemaldamiseks fotot puhastada? Piltide töötamiseks on vaja Photoshopi ja Gimpi oskusi. Veebisaidi Remove.bg kaudu ei pea te ühtegi valikut klõpsama, peate lihtsalt sisestama foto veebiaadressi või otsima arvutist. Süsteem puhastab põhja automaatselt ja kannab tulemuse ühe klõpsuga kettale, mis on salvestatud läbipaistvas vormingus (PNG).

See on autentne „ime” neile, kes vajavad sotsiaalvõrgustikus postitamiseks kiiret muutmist või rakenduslikumat tööd ja kellel pole võimalust neid käsitsi kustutada. Ilmselt pole tulemus täiuslik, sest see on automatiseerimine, kuid üldiselt on see mõju enamikul juhtudel väga huvitav ja rahuldust pakkuv.

Tootjad selgitavad, et süsteem kasutab töö tegemiseks tehisintellekti. See tehnoloogia on seotud masinõppesüsteemiga, mida toidab inimeste kasutamine. Mida rohkem kasutusi, seda tõhusam on masin. Kujutisel, kus objekti ja pildi tausta vahel on kontrast napp, süsteem segab ja ei saavuta häid tulemusi. Kuid kui hitt on selge, võite tulemust uskuda või vähemalt kogeda.