Veebitippkohtumine kuulutab välja oma esimese laienemisetapi ja võtab tööle Lissaboni kontorid

Veebitippkohtumise 2019. aasta väljaanne on esimene leping Portugali valitsusega järgmiseks kümnendiks ja töö esimese etapi laiendamine on juba alanud. Eesmärk on ehitada kontoripinda ja lisada meeskonnale pärast vabade töökohtade avamist 16 ametikohale, nende hulgas spetsialist ja tippjuht, ütles organisatsiooni enda tegevjuht Paddy Cosgrave.

See laienemine on osa Lissaboni koja võetud kohustusest, et näituseala on aastate jooksul eri etappides kahekordistunud. Eesmärk on, et Veebitippkohtumine ületaks 100 000 osavõtja tõkke, töötades kõigi uuendusfaaside lõpus. Esimeses etapis kavatseb organisatsioonis olla sada töötajat.

Esimesed 16 töötajat hõlmavad Dinheiro Vivo andmetel keskmist või kõrgemat ametikohta, sealhulgas tarkvarainsener, ürituste tootmine, äriarendus, turundus ja reklaam. Praeguseks töötab organisatsiooni kontorites 10 inimest kuuest rahvusest ja 2019. aasta jooksul peaks see arv kahekordistuma.

Kui olete huvitatud ühele vabale kohale kandideerimisest, võite tutvuda ametikohtade loendiga tippkohtumise ametlikul veebisaidil.