contador gratis Skip to content

Veebitippkohtumine kuulutab vÀlja oma esimese laienemisetapi ja vÔtab tööle Lissaboni kontorid

Veebitippkohtumine kuulutab vÀlja oma esimese laienemisetapi ja vÔtab tööle Lissaboni kontorid

Veebitippkohtumise 2019. aasta vĂ€ljaanne on esimene leping Portugali valitsusega jĂ€rgmiseks kĂŒmnendiks ja töö esimese etapi laiendamine on juba alanud. EesmĂ€rk on ehitada kontoripinda ja lisada meeskonnale pĂ€rast vabade töökohtade avamist 16 ametikohale, nende hulgas spetsialist ja tippjuht, ĂŒtles organisatsiooni enda tegevjuht Paddy Cosgrave.

See laienemine on osa Lissaboni koja vĂ”etud kohustusest, et nĂ€ituseala on aastate jooksul eri etappides kahekordistunud. EesmĂ€rk on, et Veebitippkohtumine ĂŒletaks 100 000 osavĂ”tja tĂ”kke, töötades kĂ”igi uuendusfaaside lĂ”pus. Esimeses etapis kavatseb organisatsioonis olla sada töötajat.

Esimesed 16 töötajat hĂ”lmavad Dinheiro Vivo andmetel keskmist vĂ”i kĂ”rgemat ametikohta, sealhulgas tarkvarainsener, ĂŒrituste tootmine, Ă€riarendus, turundus ja reklaam. Praeguseks töötab organisatsiooni kontorites 10 inimest kuuest rahvusest ja 2019. aasta jooksul peaks see arv kahekordistuma.

Kui olete huvitatud ĂŒhele vabale kohale kandideerimisest, vĂ”ite tutvuda ametikohtade loendiga tippkohtumise ametlikul veebisaidil.