contador gratis Skip to content

Veebitippkohtumine on alati Lissabonis

Veebitippkohtumine on alati Lissabonis

Ametlik teade on kavandatud sel kolmapäeval, 3. oktoobril, kuid valitsus on kinnitanud, et veebitippkohtumine jätkub Lissabonis, kuna Antenna 1 edeneb pärastlõunal ja võib-olla ka järgmised 10 aastat.

Samal ajal lisas SIC, kes suutis kinnitada lepingu olemasolu juht AntĂłnio Costa’ga, et veebitippkohtumise korraldajate ja valitsuse vahelised läbirääkimised põhinesid vastastikusel vastutusel. Nende hulgas on FILi Parque das Naçõesi tingimuste paranemine ja tippkohtumise muutmine suuremaks sĂĽndmuseks.

Võib meenutada, et tänavu üritavad mitmed teiste riikide linnad, sealhulgas Madrid, London, Pariis ja Berliin, võistelda ürituse järgmise väljaande järgmise aasta realiseerimise nimel.

Mullu juulis oli majandusminister Lissabonis projekti jätkusuutlikkuses kindel. Uue riikliku ettevõtlusstrateegia tutvustamiseks mõeldud ürituse kõrval ütles Portugal + idufirma Manuel Caldeira Cabral ajakirjanikele, et Portugalil on laual “konkurentsivõimeline pakkumine”.

Toona öeldi, et kui Portugal soovib hoida Euroopa konverentsi viis aastat oma ukse taga ja võimalusega veel viis, peaks ta Turismo de Portugali ja Lissaboni vahendite hulgast maksma üle selle jaoks täna eraldatud 1,3 miljonit eurot aastas. Koda.

Tehnoloogia, innovatsiooni ja ettevõtluse tippkohtumise kuus esimest väljaannet toimuvad Iirimaal, kus sündis sündmus 2010. aastal. 2016. aastal kolis ta kolmeks aastaks Lissaboni, kusjuures võimalus oli veel kaks väljaannet alles jääda.

Eelmisel aastal võttis konverents vastu enam kui 59 000 inimest 170 riigist, kuid ajavahemikus 5. – 8. November toimuvale veebitippkohtumise kolmandale väljaandele on oodata üle 70 000 külastaja. Hinnanguliselt mõjutavad FIL-is ja Altice Arenal toimuvad üritused Lissaboni majandust 300 miljonit eurot aastas.