Veebivideoturg võiks 2017. aastal teenida 28 miljardit

Veebivideoturg võiks 2017. aastal teenida 28 miljardit

2017. aastal peaks ülemaailmne veebivideoturg teenima eeldatavasti umbes 28 miljardi euro (umbes 37 miljardi dollari) suuruse tulu ning selle kümnendi lõpuks võib see moodustada isegi 10% kogu video- ja teleturu teenitud tulust. .

Informa Telecoms & Media teatas täna prognoosist OTT-i videotulu prognoosi uuringu kaudu, mis toob välja videosisu kättesaadavuse kasvava tähtsuse.

See uuring välistab tavaliste kaabeltelevisioonioperaatorite turustatud videoteenused (VoD), keskendudes sellistele ettepanekutele nagu Netflix või YouTube, mis põhineb kolme tüüpi tuludel: reklaam, tellimused ja nende teenustega tehtud veebitehingud.

Informa Telecoms & Media andmetel tuleb lõviosa oodatavast tulust jätkuvalt reklaamiinvesteeringutest, nagu praegu, kahjuks tellimisel tekkivale väärtusele.

Uuring näitab ka seda, et tulu teenib lisaks arvutis vaadatavale sisule ka mobiilseadmete, näiteks Interneti-ühendusega tahvelarvutite ja telerite suurem kasutamine. Ettevõte tugevdab ideed, et Interneti-teenuse kasumlikkus on üha enam juurdepääsuteenuse pakkujate kaalul, mängides selles turusegmendis üha suuremat rolli.

Informa Telecoms & Media analĂĽĂĽtik ja uuringu autor Giles Cottle väidab, et “veebivideod on tänapäeval palju väärtuslikumad kui mineviku digitaalsed sendid ning meelitavad reaalset ja kasvavat tulu”.

Samas hoiatab sama ametnik, et see väärtus on koondunud vaid vähestesse ettevõtetesse, hinnates, et Apple, Google, Netflix ja ülemaailmne videoülekandekett võivad moodustada umbes 70% veebivideo tänasest tulust. .

Lõpuks tõstab Informa telekommunikatsiooni ja meedia aruanne esile USA domineerimist võrguvideotest kogu maailmas teenitava tulu loomisel. Ettevõtte sõnul langeb see protsent Põhja-Ameerika turu täna teenitavast tulust umbes 75% -le 2017. aastal vähem kui 60% -ni sissemaksest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi