contador gratis Saltar al contenido

Veebruaris PS Plusis on Bioshock ja The Sims 4

Veebruaris PS Plusis on Bioshock ja The Sims 4

Seiklus otse mere all, taevas või mängige veebruaris PS Plussi mänguga päriselu

Sel kolmapäeval (29. jaanuaril) on mäng saadaval aadressil Veebruaril PS Plus klientidele eksklusiivsete teenuste osutamiseks Sony. Arvestades, et alates 2019. aasta märtsist Sony kasutajatele pole enam pealkirju saadaval PlayStation 3 ja PS Vita, keskenduge ainult pealkirjale PlayStation 4.

Merest taevani

Täpselt nagu eelmisel kuul Kaardistamata kollektsioon, seda Sony pakub üks esimesi tasuta pealkirju teistele hämmastavatele mängudele PS Plus. Seekord saavad kasutajad läbida erakordseid seiklusi ja lugusid Rapture'i ja Columbia linnadest Belgias Bioshock: kollektsioon.

Bioshock: kollektsioon on PS Plussi klientide jaoks veebruaris hämmastav mängukollektsioonBioshock: kollektsioon on PS Plussi klientide jaoks veebruaris hämmastav mängukollektsioon

Alates veealusest Rapture'i linnast kuni Columbia metropolini, BioShock: kollektsioon viia mängijad monumentaalsele teekonnale läbi ilusate, ohtlike ja mis kõige tähtsam – unustamatuid kohti. Selles kollektsioonis kuvatakse kõik kolm tunnustatud sarja mängu BioShock, BioShock 2ja BioShock Infinite Remasters 1080p, sealhulgas kogu täiendav sisu ühe mängija jaoks.

Simuleerige päriselu

Teine mäng on saadaval aadressil PS Plus Veebruaril The Sims 4. See on kuulsaima virtuaalse elu simulatsioonimängusarja neljas pealkiri. Kui otsite mängu, kus saaksite kasvada, The Sims 4 parim valik teile!

Kuidas oleks elu simuleerimisega Mis saab "peaaegu reaalse" elu simuleerimisest saidil The Sims 4?

Mäng saabus ühe pealkirjana PS Plus Veebruarini, sest täpselt sellel kuul The Sims tähistage oma 20. sünnipäeva nüüd ja olete kutsutud peole! Nüüd on teie võimalus eluga mängida The Sims 4, kus saate vabastada oma kujutlusvõime ja luua Simsi ainulaadses maailmas, mis väljendab seda, kes te olete.

Vaenlased VR-is

Lisaks kahele mängule, mida tavaliselt klientidele pakutakse PS Plus, seda Sony pakub endiselt täiendavaid tiitleid neile, kellel on PS VR: Nullkella tulemüür.

Sukelduge taktikalistesse missioonidesse, kasutades PS VR-i Zero Hour tulemüürisSukelduge taktikalistesse missioonidesse, kasutades PS VR-i Zero Hour tulemüüris

Selles tegevus- ja strateegiamängus võivad mängijad muutuda töövõtjateks ja hankida või kaitsta 4v4 taktikalistes mängudes vaenlase meeskondade konfidentsiaalset teavet. Sellesse sukeldute uues hooajas otse intensiivsetesse mitme mängijaga lahingutesse. Null tund: 4. veebruaril algav musta koidiku tulemüüri operatsioon, kus kõigile mängijatele on saadaval uus kaart (Oil Rig), ja rohkem tasuta sisu!

Nautige PS Plussi veebruari

Pidage meeles, et kasutajad on nüüd ainuõiguslikud teenused PlayStation tal on mälumaht 100 GB andke rohkem ruumi kõigi nende mängude ja failide salvestamiseks PS4! Pilvesalvestuse abil saate salvestada süsteemis oma mängu ja profiili edenemise PS4ja liikuge seejärel teise süsteemi ilma midagi kaotamata.

Kahjuks on praegu Sony ei plaani klientidele pakutavate tasuta mängude nimekirja lisada PS Plus. Paljud mängijad kurdavad teenuse eest makstava summa (umbes üheaastane liitumistasu) üle R 150,00 USD) ja pärast seda pakutavate väärtpaberite arv on vähenenud PS3 ja PS Vita nende konsoolide loendist, mida hüvitised hõlmavad.

PS Plussi kliendiks olemine annab teile lisaks tasuta mängudele ka palju eeliseidPS Plussi kliendiks olemine annab teile lisaks tasuta mängudele ka palju eeliseid

Isegi nii, PS Plus ikka on vaja paar mängu mängida multiplayer ei PS4 ja kliendid saavad nädalase pakkumise korral alati loota eksklusiivsetele allahindlustele PS pood, nii et jää siia!

Kõik ülalnimetatud mängud on saadaval laadige see alla alates 4. veebruaril Ja lõpuks, neile, kes pole veel tasuta jaanuari mängu lunastanud, on hoiatus lunastada, kui veel on aega (kuni selle päevani) 3. veebruaril!).

Kas teile meeldib jaanuari mäng? Jätke see kommentaaridesse, kui olete mänginud ühte neist pealkirjadest.