Veel kolm tasuta mängu App Store’is piiratud ajaks

See näeb isegi välja nagu kingitus Lastekaitsepäev. SEE Hudson on mängutööstuses tuntud ettevõte ja on juba mõnda aega pühendunud mobiilimängudele. Alates avamisest Rakenduste pood, Ta tuleb välja oma kõige kuulsama mänguga Bombermani puudutus (mis maksab kahjuks ikkagi 10 dollarit).

Tänu jaapanlastele on tal homseni, 12. oktoobrini tagasivõtmatu kampaania: kolm tema mängu saab täielikult (ja ametlikult) alla laadida armupidustustel Tokyo mängunäitus 2008, mis on Aasia suurim videomängusaade laiemale avalikkusele ja lõpeb sel nädalavahetusel.

PĂĽĂĽa mune

See mäng on nii hull. Nii hull. See kasutab langeva muna simuleerimiseks kõiki iPhone’i (või iPod touchi) kiirendusmõõturi funktsioone. Kummaliste liigutuste kaudu peate nägema muna kukkumist ja pĂĽĂĽdma selle õigel ajal ja vajaliku jõuga, et seda mitte murda. Väga erinev kõigist teistest mobiilimängudest, mida olete näinud. Väärt uudishimu.

Veemets

See on veel ĂĽks mäng, mis kasutab kiirendusmõõturit, et kasutaja saaks manipuleerida looduslike elementidega, nagu vesi, pinnas, lavašš ja muu. On väga huvitav nii aega veeta kui ka sõpradele muljet avaldada (lõppude lõpuks, kes ei armasta omada rakendust, mida ainult iPhone’id kõigile näitavad?).

NeoSameGame

Ma tunnistan, et see pĂĽĂĽti minu iPhone’ist. Kuid see on klassikaline mäng sama värvi ruutude kõrvaldamiseks.

Kuidas alla laadida

Selle allalaadimiseks võite minna otse Hudsoni programmi linki App Store’is. Oluline on meeles pidada, et see on võimalik ainult millel on registreerimine Ameerika poes, sest Brasiilias pole ĂĽhtegi mängu saadaval. Kui te pole veel registreerunud, õppige siit, kuidas seda tasuta teha.

Kiirustage ja laadige mäng alla, sest Jaapani aja järgi on kell 12 alles 23:59!

[a dica foi do nosso leitor no JapĂŁo goyanomj]