Veel kuulujutte! "IPhone X" tuleb müüki 64 GB ja 256 GB mudelites, kuid tundub, et kõver ekraan jääb selliseks

Veel kuulujutte! "IPhone X" tuleb müüki 64 GB ja 256 GB mudelites, kuid tundub, et kõver ekraan jääb selliseks

Olge valmis kuulujuttude vooruks suurejoonelise kohta "IPhone X" (või "iPhone 8" või mis iganes nimi, mille valite Apple'i nutitelefonide suurepärase kümne aasta juubelimudeli jaoks)? Olgu, lähme.

Mõiste

Tänane spekulatsioon kuulub Hiina turu-uuringute firmale TrendForce, ja vähemalt osaliselt on iPhone X-ist kuulnud kinnitavaid kuulujutte. Meie teisel pool maailma asuvate sõprade sõnul tuleb see mudel 5,8-tollise OLED-ekraaniga ja läheneb 2: 1, mis hõivab kogu seadme esipinna, mille suurus sarnaneb praeguse iPhone 7, 4, 7 tolli suurusega.

Incio nupp (Maja) kaob ja selle funktsioonid, näiteks puutetundlik ID, sisestatakse ekraanile. Aruandes mainitakse ka 3D-esisensorite olemasolu näotuvastuse ja liitreaalsuse rakendustes kasutamise jaoks; ilmselt kasutatakse seda turvaelementi koos biomeetriliste anduritega ja mitte nende asendajana.

Hiinlaste sõnul on "iPhone X" kaasas ainult 64 GB või 256 GB salvestusvõimalustega, mis võib kõlada pisut hirmutavalt, kui kombineerida seda kuulujuttudega, et seadme hind USA-s ei tule alla 1000 dollari. , poleks raske ette kujutada, et Apple paneb 64 GB versioonile 999 dollarise templi ja läheb vaikselt magama, et avaldada suurejooneline uus iPhone "vähem kui tuhande dollari eest". Samuti väidavad nad, et nutitelefonil on 3 GB muutmälu, nagu iPhone 7 Plusil on tavaline ning Apple väärib sel juhul pokaali "mitte teha rohkem kui oma kohustust" au.

Muu teave ettevõttelt TrendForce see võib kukkuda nagu ämber külma vett neile, kes ootavad futuristliku kujundusega iPhone'i Samsung Galaxy S7 servavormis. Hiinlase sõnul loobub Ma kõverate ekraanide kasutamisest seadmel pärast probleeme nii ekraanide tootmisel kui ka ülaltoodud haprust näitavatel languskatsetel. Selle asemel kuvab "iPhone X" otsast lõpuni lameekraani, kus ainult klaas on servade ümber veidi kõverdatud, nagu on juhtunud iPhone 7 ja 7 Plusiga.

See peaks olema uus iPhone'i rida 2017. aastaks

Lõpuks kinnitatakse aruandes veel kord, et lisaks sellele "iPhone X-le" esitleb Apple ka praeguste mudelite (võib-olla "iPhone 7s" ja "7s Plus") värskendusi, mis asuvad samas hinnaskaalas kui meil praegu. . Kuid pole selge, kas see mudel näeb ka 32 GB versiooni lõppu või jätkub praeguse salvestusskeemiga.

Siiski näib, et Tim Cook ja tema jõuk usaldasid selle nutitelefoni mälestusväljaannet väga: TrendForce'i andmetel vastab "iPhone X" selle uue nutitelefoni rivistuse tootmisele Maast "vähemalt 40%", mis minu arvates tundub õige number- paremale tõusnud. Aga kellega ma peaksin rääkima?

(9to5Maci kaudu)