contador gratis Skip to content

Veel kuulujutte väidetava 6,1 LCD ekraaniga iPhone'i kohta ;; IPhone Xi asendamisel võib olla 4 GB RAM

Kemungkinan jajaran iPhone pada tahun 2018

Ming-Chi Kuo, naasid Apple'i maailmas kuulujuttude armastajad (KGI Securitiesi) analüütikud tagasi täpsemate ennustustega. Lähme, uudised on võimalikud!

Tema sõnul on iPhone'il, mis peaks olema 6,5-tollise OLED-ekraaniga, L-kujuline aku vahemikus 3 300 mAh ja 3 400 mAh; Vahepeal on 5,8-tollisel OLED-ekraanimudelil 2700 mAh kuni 2800 mmAh akusid, mida kõik pakub Unimicron. Mõlemal on ikkagi 4 GB muutmälu, erinevalt 3 GB, mis täiendab iPhone 8 Plus ja X.

Aku osas on iPhone X-il (5,8-tollise OLED-ekraaniga) üks "L" -vorminguga 2716mAh, et teada saada, mida see tähistab. See tähendab, et meil on tulevastes mudelites väga paljutõotavaid eeliseid. Selle uudise vastuoluline osa on tingitud meie hiljuti avaldatud teabest, mis sisaldab, et selle iPhone'i aku tarnib LG. Me näeme, kellel on õigus.

6,1-tollise LCD-ekraaniga mudelite puhul on aku maht 2850–2 950mAh, kuid traditsioonilises (ristkülikukujulises) vormingus on see aku suurem kui iPhone 8 Plus.

IPhone'i võimalik rivistus 2018. aastal

Selle mudeli valmistamise eest vastutavad Pegatron, Foxconn ja Wistron, tootmist jagatakse vastavalt 60%, 30% ja 10%; LCD-ekraanide tarnimise eest vastutab jaapani ekraan (umbes 70%).

Hoolimata sellest, et näidati teatud muret seadme spetsifikatsioonide mitte nii suure kasvu pärast, aktsepteerib Kuo, et turg aktsepteerib iPhone 6.1 väga hästi ja peaks 2018. aasta teises pooles esindama 50% müügist.

Rääkides konkreetselt iPhone Xi tänapäevasest müügist, on üks sõiduk, mis väidab, et Apple kärpis tootmist 50%, kuna "kehv müük" Kuo ütles, et müük jäi "ootustest allapoole" peamiselt kõrgete seadmehindade tõttu. See oleks põhjus, miks LCD 6.1 on mudel, mille müügihind on umbes 700–800 USA dollarit, ehkki see ei jaga OLED-ekraaniga paljusid oma õdede-vendade funktsioone (näiteks: iPhone X-i sama kujundus, Face ID-ga, kuid ilma 3D-ta) Puutetundlik ja ilma kahe tagakaamerata).

Lõpuks ütles Kuo, et kõigil kolmel mudelil on kõik, mida septembris maailmale esitleda, ehkki 6,1-tollise iPhone'i arendusgraafik oli "pisut hiljaks jäänud".

Kas olete põnevil projektsioonidest?

läbi 9to5Mac, MacRumors