contador gratis Saltar al contenido

Veel tarvikuid ja rakendusi, roboteid ja 5G: see on Deloitte'i ennustus aastaks 2020 – arvutid

Veel tarvikuid ja rakendusi, roboteid ja 5G: see on Deloitte'i ennustus aastaks 2020 - arvutid

Deloitte tõi prognoosiraportis TMT 2020 kokku kümme suundumust tehnoloogia-, meedia- ja telekommunikatsiooniturgudel aastaks 2020. Andmete kohaselt tulevad selle sektori tulud enamasti viiest valdkonnast, nutitelefonid võtavad suurema osa turust, umbes miljard dollarit. .

Deloitte'i partner ja ettevõtte tehnoloogia-, meedia- ja telekommunikatsiooni (TMT) tööstuse juht Srgio do Monte Lee selgitasid avalduses, et aastaks 2020 tuleb TMT tulusid peamiselt viiest allsektorist ja ainult nutitelefonidele jäetakse suur turuosa. Sellele järgnesid andmekeskused ja majandustarkvara (660 miljardit dollarit), televisioon (600 miljardit dollarit), asjade Internet (500 miljardit dollarit) ja arvutid (400 miljardit dollarit).

5G-s osutavad konsultandid uue põlvkonna mobiilsidevõrkude isikliku rakendamise kasvule, eriti tööstuslikus kontekstis, kuid esile tõstetakse ka tehisintellekti valdkond, kus kasvab integreeritud AI-ga kiipide arv ja töökohal töötavad robotid. .

Fotogaleriist leiate aruandes esitatud suundumusi.

Deloitte'i TMT ennustused 2020 annab ülevaate peamistest globaalsetest suundumustest, mida tehnoloogia-, meedia- ja telekommunikatsioonitööstusele ennustatakse igal aastal ja mis tähistavad järgmisi aastaid.

Aasta alguses koondas SAPO TEK ühte artiklisse sektori konsultantide ja ettevõtete peamised hinnangud, mille saab üle vaadata osas Millised on peamised suundumused 2020. aastal? Oleme kogunud hinnanguid 10 valdkonnas

Uue kümnendi alguse tähistamiseks tasakaalustab SAPO TEKi meeskond viimast 10 aastat tehnoloogia alal, mille leiate artiklitest, mida on avaldatud erinevates valdkondades.

2010-2019: kümnendi lugu kümnest vidinast, mis muutis maailma

Terve kümnendi lõpus seoses tehnoloogia arenguga on aeg liikuda läbi seda tähistavate vidinate. Tõusude ja mõõnade vahel on üks kindel: vidin on siin selleks, et jääda ja me ei pruugi enam oma elu ilma teie kohalolekuta ette kujutada.

2010-2019: endiselt pole lendavaid autosid, kuid liikuvuse kui transpordivahendi jaoks on rohkem valikuid

Viimasel kümnendil on liikuvus muutunud üha integreeritumaks ja jätkusuutlikumaks, kuid on ka väljakutseid, mis tuleb ületada, kuna linnaelanike arv kasvab. Milliseid strateegiaid tuleks kasutada?

2010-2019: Isegi lukustatud uksega võib valede uudiste kaudu tungida ka tehnoloogiamaailma

Desinformatsiooni lähipiirkonnaks lubanud kümnendi lõpp osutus ootustest madalamaks. Kas uue kümnendi saabumisega muutuvad valeuudised uueks normaalseks?

2010-2019: 10 aastat, kui Universumi kaart muutus nähtavaks ja Marss lähenes

Tutvumisleht asteroididega, sukeldumine Saturnil, fotod mustadest aukudest, rakettidega laevadel rodsteritega, vesi Marsil või peering Kuu varjatud küljel: paljud neist on viimase kümnendi jooksul Kosmosehuviliste jaoks põnevad ajad.

2010-2019: uute konsoolide turuletoomine, catadupa üritused ja videomängutööstuse kasv

Nii oli see aasta (ja kümnend), mida tähistasid uudised, teenused, mänguplatvormid ja muutuva tööstuse kindlus.