Veel üks suurepärane mäng, mis ametlikult Linuxile välja kuulutati

Ăśha enam näeme, et vana mĂĽĂĽt “Linux ei mängi mänge” hajutatakse. On aeg “Troy“, Saaga uusim mäng”Totaalne sõda“Käivitati ametlikult pingviinide sĂĽsteemi jaoks. Mäng on mängijatele saadaval varsti pärast selle käivitamist Windowsi jaoks 2020. aastal.

Totaalne sõjasaaga: Troy on strateegiamäng, milles on ühendatud elemendid: reaalajas strateegia, käigupõhine ja taktikaline strateegia. Mäng keskendub Trooja sõja ajaloolistele hetkedele. Mängijad saavad sõda kogeda mõlemast vaatenurgast: Kreekast ja Trooja hobustest.

Mänguseeria “Totaalne sõda“, Alates esimesest vabastamisest tunnustas teda eriline kriitik ja lõi palju fänne. Realistlik graafika ja lahingud, mis annavad mängijatele võimaluse kasutada kõige mitmekesisemaid strateegiaid, on võtmepunktid, et muuta mäng täna edukaks.

Mängu teisaldab “Interaktiivne InteraktiivneEttevõte, kes on mitu aastat vastutanud mängude Linuxi ja macOSi teisaldamise eest. On teisaldanud pealkirju kolmekordne A nagu Tomb Raider (2013), Rise of the Tomb Raider, Dirt 4, Hitman, F1 2017, Life is Strange, paljude teiste seas …

Vaadake käivitamise ametlikku treilerit Totaalne sõjasaaga: Troy Linuxi ja macOS-i jaoks.

Lisateabe saamiseks külastage aadressi ametlik stardipost ettevõttest Feral Interactive.

Teate selle sarja mänge Totaalne sõda? Loodan, et uus “Totaalne sõda“Kas tulete Linuxi? Ma pole kunagi selles sarjas ĂĽhtegi tiitlit mänginud, kuid tunnistan, et pärast seda treilerit ja uudiseid olen väga huvitatud temaga lähemalt tutvumisest.

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Ole osa meie kogukonnast aadressil Diolinux Plus!

Kõik on tänaseks isiklik! ?