Veider kuulujutt selle päeva kohta: kas Microsoft töötab iPadi klaviatuuril sarnaselt nutiklaviatuuriga?

Kui kĂĽsida kõigilt, kes on tänapäeva tehnikamaailmas minimaalselt joondunud, siis kes on tema suurim rivaal iPad Pro turul saadaval, vastab see kindlasti Surface Pro, Microsoftilt. Satya hiiglane Nadella on oma arvutite reas teinud suurepärast tööd ning tahvelarvuti / hĂĽbriid on oma pere lipulaevana teinud oma tööd väga hästi – olles isegi maailma kalleima tahvelarvuti jaoks tohutu konkurent. Apple.

Mõlema liini – Surface ja iPad Pro – edu ĂĽheks põhjuseks on suur hulk ametlikke tarvikuid, mis täiendavad nende funktsioone; sel juhul Nutikas klaviatuur, Apple’ilt ja Katte tĂĽĂĽp, anna Suur Mtähistab nende kahe toote laienevate ideede kulminatsiooni. Aga mis siis, kui ma ĂĽtlen teile, et näib, et ĂĽks ettevõtetest kavatseb lähitulevikus kasutada ka teisi maid?

Ma selgitasin: täna varem WinFuture märkas Microsofti veebisaidil midagi muud. Lehel, kus on sisemise liitiumpatareiga varustatud ettevõtte tooted, a “IPadi puutekate” – koos mudeli koodiga ja kõik (1719). Nimi ĂĽtleb kõik, eks?

Pinna puutekate

Ilmselgelt pole sellist toodet (veel) reaalses maailmas olemas, seega võime vaid küsida: kas see pääseb hiiglasest Redmondist? Selle projekti muid üksikasju on võimatu öelda, välja arvatud see, et projektil on sisemine aku. Võib-olla oli see idee, mille Microsoft viskas maha; teie ametlikust teatest võib mööduda mitu päeva / nädalat.

Ja palju muud: pange tähele, et nimi Puudutage Kaanel on mahtuvuslike klahvidega klaviatuur / kaas, erinevalt Microsofti hiljutisest lisaseadmest, millel on päris võti – ettevõte pakkus esimese Surface’i jaoks puutetundliku klaviatuuriga kaant, nagu ĂĽlaltoodud fotol, kuid idee tekkis peagi. esitatud rohkemate, näiteks puutetarvikute jaoks. Kas see võib olla Satya ja tema jõugu strateegia mitte kogu kulda konkursile saata või mõni muu viide sellele, et me räägime surnult sĂĽndinud toodetest? On väga palju kĂĽsimus.

Ühendame selle krüptilise kuulujutu kohta lisateabe saamise võimalusega. Arvamus?

AppleInsideri kaudu