Veinirakendus: loendis on välja toodud kuus võimalust veini veebist ostmiseks

Veinirakendused võivad olla abiks veini valimisel ja veebis ostmisel. Sellised valikud nagu Vivino, Vinho Fácil ja Eu Sommelier abistavad kasutajaid ülesannete täitmisel, võimaldades neil võrrelda kaubamärke, analüüsida erinevaid veinimärke, kasutada ära sooduskupongidega tutvustusi ja isegi lugeda ettepanekuid, mis on konkreetse toiduga parim kombinatsioon.

LOE: Kas merehaigus on ohutu? Siit saate teada, kuidas rakendus „irdumine“ töötab

Rakendus on tasuta ja saadaval Android-telefonides ja iPhone’ides (iOS). Lisaks on mõned neist seotud veinide e-kaubanduses tegutsevate ettevõtetega. Vaadake loetelu allpool TechTudo kuue veinirakenduse võimalusega.

1 seitsmest veinirakendusest: loendis esitatakse kuus võimalust veini veebist ostmiseks – Foto: Daniel Dutra / TechTudo

Veinirakendus: loendis on kuus võimalust veini veebist ostmiseks – Foto: Daniel Dutra / TechTudo

Kas soovite osta soodsalt telereid, mobiiltelefone ja muid tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2 7-st Evinost pakutakse veine tootmispiirkonna järgi – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Evino pakub veine tootmispiirkonna järgi – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Evino on Brasiilia üks vanimaid veinirakendusi. São Paulos välja töötatud rakendus võimaldab lisaks pakkumistele ja allahindlustele varase juurdepääsu saamist võrrelda silte, vaadata ettepanekuid ja jälgida tellimusi. Küsimustele vastamiseks on võimalik juurde pääseda ka vestlusega ettevõttega.

Muud huvitavad funktsioonid on test “EvinoMATCH”, test selleks, et välja selgitada, millised veinid sobivad kasutajale kõige paremini, ja “EvinoPLAY”, mis võimaldab teil skannida joogivöötkoode ja pääseda juurde eksklusiivsele sisule.

3/7 Vivino võimaldab teil veinieelistusi kasutajaprofiilides registreerida – Foto: Reproductions / Daniel Dutra

Vivino võimaldab teil veinieelistusi kasutajaprofiilidel registreerida – Foto: Reproductions / Daniel Dutra

Vivino on ĂĽks laiemaid veinirakendusi turul. Ettevõte loodi 2010. aastal ja alates 2013. aastast on see mĂĽĂĽnud ​​üle miljoni pudeli jooki. Rakendus loetleb pakkumisi vastavalt hinnavahemikele, mis varieeruvad hindade puhul, mis jäävad alla R $ 50 ja ĂĽletavad R $ 200. OtsingusĂĽsteemis on vahekaart “Harmonize”, mis soovitab veine, mis sobivad teatud tĂĽĂĽpi toiduga.

Sisselogimisteavet saab teha Google’i või Facebooki konto abil, mis aitab Vivinoga suhelda. Lisaks on tarkvara enda kaudu võimalik jagada sisu, näiteks fotosid ja arvamusi, ning seeläbi kohtuda teiste inimestega, kes seda ka kasutavad, ja armastust veini vastu.

4 seitsmest viinamarjast on Ladina-Ameerika ĂĽks silmapaistvamaid viinamarjarakendusi – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Viinamarjad on Ladina-Ameerika ĂĽks silmapaistvamaid viinamarjarakendusi – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Vein on veebisaidirakendus (wine.com.br), mis on üks silmapaistvamaid virtuaalseid veinipoode mitte ainult Brasiilias, vaid ka Ladina-Ameerikas. Rakenduse kaudu on võimalik ära kasutada poeklubi liikmete eksklusiivseid pakkumisi.

Selles programmis, nagu ka teistes samasugustes programmides, on veinide soovitused rĂĽhmitatud tootmispiirkonna ja veinide joondamiseks kasutatava toidu liigi järgi. Wine võimaldab sisselogimist Facebooki ja Google’i kontodega, kuid nõuab ka kasutajatelt registreerimise lõpuleviimiseks oma CPF-i registreerimist.

5/7 Vinho Fácil esitab rakenduses eksklusiivseid pakkumisi – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Vinho Fácil esitab eksklusiivseid rakendusesiseseid pakkumisi – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Vinho Fácil võimaldab võrgusilte võrrelda ja leida veinidele allahindlusi. Selle rakenduse eesmärk on pakkuda taskukohast hinda, kuid kvaliteeti kaotamata. Selle kaudu leiate müügiks veine erinevatest piirkondadest, tavaliselt aadressil komplekt mitu pudelit soodushindadega. Ettevõte on seotud veinigrupiga, mis annab oma reklaamitavatele pakkumistele suurema usaldusväärsuse ja turvalisuse.

Eu Sommelier otsib veinivalikuid kasutaja asukohale lähedases kohas – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Eu Sommelier otsib veinivalikuid kasutaja asukohast lähedases kohas – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Eu Sommelier on ühendatud veinirakendus algus Brasiillanna sama nimega. See võimaldab tuvastada soovitusi ja silte kasutaja asukoha lähedal asuvates kohtades. Nii saab rakendust kasutada mitmes kohas, näiteks veinimüügile spetsialiseerunud restoranides, turgudel ja kauplustes. Samuti saate oma soovitused teistele rakenduse kasutajatele kättesaadavaks teha.

7/7 Minha Adega näitab lisaks veinile ka tarvikuid – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Minu kelder näitab lisaks veinile ka tarvikuid – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Minha Adega keskendub veinivarude haldamisele. Seega on see eriti kasulik rakendus äriettevõtete juhtidele või inimestele, kes tegelevad suures koguses jookidega. Selle rakenduse üks tipphetki on soovitus tarvikute jaoks. Lisaks tasuta versiooni reklaamidele on sellel programmil mõned head kasutusalad.

Kas eBay on usaldusväärne? Tarne Brasiilias? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida