Velivery on veel üks võimalus veganitele ja taimetoitlastele tellida toitu või koostisosi oma kodu mugavusest

Velivery on veel üks võimalus veganitele ja taimetoitlastele tellida toitu või koostisosi oma kodu mugavusest

Mõni päev tagasi rääkisime siin BeVeg Deliveryist – rakendusest, mis ĂĽhendab ettevõtteid (praegu Curitiba / PR) ja mis pakub vegan- ja taimetoiduga kooskõlas olevaid toite ja tooteid tarbijatele, kes järgivad seda elustiili või kes lihtsalt tahavad natuke tervislikum.

Sest vahetult pärast teksti avaldamist saime teada muude sarnaste ettepanekutega taotluste olemasolust ja see teenib peagi riigi kolme linna. See on Kohaletoimetamine:


Kahjuks ei leitud rakendust.

Kuulutades end "Brasiilia suurimaks taimetoidu kohaletoimetamise rakenduseks", on Velivery juba saadaval aadressil Porto Alegre (RS), tema kodulinnas ja Rio de Janeiro – RJ), täpne maandumispaik täna, 5. juulil; järgmine linn, mis teenuseid saab, on Fortaleza (CE), mis on juba rakenduses registreeritud ettevõttega kaasas, ootab käivitamist.

Lisaks BeVegile on meil lisaks restoranidele ja suupistebaaridele ka kaubandusettevõtteid, kes müüvad valmis taimetoite / vegan koostisosi ja tooteid, aga ka külmutatud toite.

Huvitav erinevus Veliveryst on see, et rakenduse esmakordsel avamisel küsib ta, kas kasutaja on vegan, taimetoitlane või poolehoidja, ja loobub selle valiku järgi valikuvõimalusest. Lisaks on kõigil müüdavatel toodetel ja toitudel mõned soovituslikud ikoonid, näiteks "vegan", "orgaaniline", "gluteenivaba" või "suhkruvaba", nii et teate alati täpselt, mida tellisite.

Lisaks rakendusele, mis on tasuta saadaval iOS-ile ja Androidile, pääseb Veliveryle siiski juurde ka veebi kaudu koos kõigi rakenduse funktsioonidega. Vaja kontrollida!