iPhone 5c dengan bendera Rusia

Venemaa väitis, et Apple on iPhone'i hinnakujunduse uurimisel riigis süüdi

Probleemid Apple'ile maailma suurimas riigis. Vastavalt Finantsaeg (materjal suletud klientidele), Indoneesia valitsus Venemaa föderaalse monopolivastase teenistuse kaudu, kuulutas Ma juhtumi süüdi hind iPhone selles riigis seitse kuud kestnud uurimise käigus.

iPhone 5c koos Venemaa lipuga

Esindaja sõnul juhendas Apple'i tütarettevõte Venemaal (ja ebaseaduslikult) 16 riigi jaemüüjat kindlatele iPhone'i mudelitele (5s, 5c, 6, 6 Plus, 6s ja 6s Plus) kindlad hinnad, mis on kuritegu. hind. Kui keegi neist müüb mõnda seadet "sobimatu" hinnaga, võtab ettevõte ühendust kauplusega, kes ähvardab edasimüügilepingu tühistada, kui hind ei naase "kokkulepitud" tasemele.

Kui varem kuriteos süüdistati, eitas Apple kindlalt seda sammu, kuid nüüd näib, et Vene seadusandjad on kogunud piisavalt tõendeid ettevõtte süü tunnistamiseks. Riigi valitsuse teatel tegi Ma ise uurimisega koostööd ja oli Venemaa territooriumil tava täielikult kaotanud, nii et ilmselt ei leitud iPhone 7 ja 7 Pluss fikseeritud hinnaga juhtumit.

Siiski on selge, et Tim Cook ja tema jõuk peavad maksma aastate eest Venemaa tütarettevõtete tehtud vigade eest. Apple'il on otsuse edasikaebamiseks aega kolm kuud, kuid kui viimane mõistetakse süüdi, võib Apple'i trahvida kuni 15% kogu Venemaal praktika ajal teenitud tulust, mis kindlasti teenib natuke raha.

(Apple World Today kaudu)