contador gratis Skip to content

Venngage aitab teil veebis graafikat ja infograafikat luua, isegi kui te pole praeguse saidi disaini "kapten"

Venngage aitab teil veebis graafikat ja infograafikat luua, isegi kui te pole praeguse saidi disaini "kapten"

Kui teie töö hõlmab palju käsitletavat teavet ja te ei pea end disainimeistriks, aitab Venngage muuta keerulised andmed hõlpsamini mõistetavateks infograafikuteks. Veebisaite kasutab juba üle 21 000 ettevõtte, sealhulgas Google, Microsoft, Harvardi ülikool, Forbes või Wired.

Lisaks infograafika võimaldamiseks pakub see platvorm mitmeid graafilisi mudeleid, aruandeid, brošüüre ja resümee. Kui inspiratsiooni pole liiga palju, võite alati vaadata laia valikut Venngage'i esitatud näiteid.

Alustamiseks peate konto looma ainult platvormil. Seejärel peate valima mudeli, mis sobib kõige paremini teie vajadustega ja sisestama teabe. Kohandamine on Venngage veel üks esiletõst. Sellel veebisaidil on visuaalsete ressursside komplekt, mida saate kasutada oma projekti huvitavamaks muutmiseks.

Venngage pakub mitmeid erinevaid makseviise. Neile, kes alles katsetavad vett, võiks kõige sobivam olla vaba valik. Need, kes soovivad aidata oma ettevõttel oma toodetud graafilisi esemeid täiustada, saavad valida ärimeetodi – 49 dollarit kuus ehk 469 dollarit aastas. Kui töötate MTĂś või õpilase või õpetaja heaks, pakub Venngage makseviisi, mis võib olla enamat kui lihtsalt konto.