Verizon eitab läbirääkimisi Vodafone’i ostmiseks

Avalduses eitas ettevõte, et Briti operaatori osaluse osas oleks mingeid läbirääkimisi käimas. Samuti eitab ta Verizon Wirelessis Vodafone’iga sõlmitud partnerluse lahutamise osas midagi uut, kuigi ta oletab jätkuvalt, et teda huvitab operatsiooni täielik kontroll.

See lĂĽkati tagasi pärast seda, kui Financial Timesi ajaveebi kuulujutud soovitasid Verizonil ja AT&T-l pidada läbirääkimisi ĂĽhise ettepaneku ĂĽle Vodafone’i ostmiseks.

Selle teabe kohaselt omandab Verizon tehinguga 45% Vodafone osaluse ühisettevõttes, mida mõlemad hoiavad, samal ajal kui AT&T tagab mastaapi väljaspool Ameerika Ühendriike, mis on ettevõtte juba tunnustatud eesmärk. Selle avaldusega eitab Verizon läbirääkimiste olemasolu ja ütleb, et midagi pole muutunud.

Alates aasta algusest tõuseb Vodafone’i aktsia enam kui 25%, mille põhjuseks on pĂĽsivad kuulujutud, mis viitavad võimalusele, et Vodafone lahkub USA-st, mĂĽĂĽb seal omatavate ettevõtete aktsiaid või, nagu hiljuti on nähtud, mĂĽĂĽakse ka ise. ise.

Verizoni keeldumisel oli vastupidine mõju ettevõtte toimimisele aktsiaturul ning selle tagajärjel kukkusid ettevõtte aktsiad 3%, vastavalt Reutersi andmetele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi