Vero Androidi rakendus - täiusliku ranna leidmine

Vero Androidi rakendus – täiusliku ranna leidmine

Vero sarnaneb kuumusega, mis kindlasti sarnaneb rannaga. Vihmavarjud, kookosvesi, soolane õhk ja ookeanilainete heli. Kui veedate nädala tööl ja saate nädalavahetust rannas nautida või kui olete õnnistatud ja elate linnas, kus on rand, oleme koostanud viie teemakohase rannateemaga seotud rakenduste jada, meie artikli jaotises Rakendus Vero Androidile.

Väljub Praiast

Parimas karioka stiilis näitab Partiu Praia rakendus teavet Rio de Janeiro linnas asuvate randade seisukorra kohta. Lisaks saate jagada oma asukohta sõpradega. Google Play poe analüüs näitab, et rakendus töötab hästi, eriti seoses rannas suplemistingimustega. Niisiis, enne kui meres suplemine pettumust valmistab, pääsege kaunil päikesepaistelisel päeval rakendusele ja ärge jätke võistlust maha.

Rakenduse Partiu Praia allalaadimiseks klõpsake järgmisel lingil:

Lae alla Vasak rand

Silm lainetel – Florianpolis

Saladus, et paljud gacho ja paulista naudivad nädalavahetusi, puhkusi ja lahedaid suve nautimiseks Santa Catarina rannas. Florianpolis on kahtlemata selle masu ĂĽks peamisi eesmärke, kes soovib kivimetsast põgeneda ja end päikese kätte visata. Rakenduse Olho nas Ondas – Florianpolis abil saate kontrollida Joaquina, Mole ja Barra da Lagoa randade mereolusid. Sellel rakendusel on iga päev värskendused koos piltidega randadest, mis annavad teavet temperatuuri, niiskuse, suuruse ja lainete tekke, tuule suuna ja intensiivsuse kohta. originaalne käsi ratastel surfajate jaoks.

Rakenduse Olho nas Ondas – Florianpolis allalaadimiseks klõpsake järgmist linki:

Laadige alla silm lainetel – Florianpolis

Brasiilia Marsi juhatus

Brasiilia Tbua de Mars on kergeima rakenduse uusim versioon ja oluliseks suverakenduseks – põhjuseks on hinnang. Lisaks viiepäevase tasuta prognoosi pakkumisele on sellel tugi tahvelarvutitele, kaasaegne liides, automaatne asukoht, see salvestab andmeid võrguĂĽhenduseta kasutamiseks ja pakub prognoose kuni 2013. aasta detsembrini. Töötab seadmetes, kus töötab Android 2.2 või uuem.

Rakenduse Tbua de Mars Brasil – Florianpolis allalaadimiseks klõpsake järgmist linki:

Laadige alla Marsruudi tabel

Rannavõrkpall Lite

Kui olete spordialade nagu rannavõrkpall fänn, kuid eemal mere ääres asuvatest liivaväljakutest, võib Beach Volleyball Lite rakendus olla parim viis kuumade hetkede nautimiseks, kui harjutate punastamist ja vastuvõtte. Raskusastmeid on kolm.

Rakenduse Beach Volleyball Lite allalaadimiseks klõpsake järgmisel lingil:

Laadige alla Rannavõrkpall Lite

Ranna live tapeet

Kuidas oleks inspiratsioon iga päev nutitelefoni ekraani aktiveerimisega? Rakendus Beach Live Wallpaper pakub paradiislike rannapiltide kogumit erinevatelt mandritelt, et luua oma Android-seadme ekraanile taustapilte. Rakendus Curiosity kasutab vähem energiat kui muud reaalajas tapeedirakendused.

Rakenduse Praias Live Wallpaper allalaadimiseks klõpsake järgmisel lingil:

Laadige alla ranna live tapeet

Kunst: Andrei S. Exod / AndroidPIT

Pilt: Google Play pood

(tagToTranslate) suvine rakendus (t) android (t) rand (t) mereolude (t) mäng