Vestlused Alexa assistendiga kaovad (osaliselt) ainult siis, kui kasutaja need kustutab

Vestlused Alexa assistendiga kaovad (osaliselt) ainult siis, kui kasutaja need kustutab

Kasutaja ja Alexa isikliku abistaja interaktsioonidest tulenevaid helisalvestisi ja nende ärakirju saab säilitada määramata aja jooksul, kuni kasutaja otsustab need kustutada ja jätkab selleks vajalike toimingutega.

Kuid isegi juhul, kui kasutajad otsustavad need kirjed kustutada, pole mingit garantiid, et need kõik kaoks igaveseks. “Meie [na Amazon] võime jätkata muude dokumentide pidamist klientide interaktsioonide kohta Alexaga, sealhulgas abimehega seotud toimingutega seotud toimingute kohta.

See oli Amazoni avaliku poliitika asepresident Brian Husemeni vastus USA senaatorile Chris Delaware’ile, kes otsustas saata kirja ettevõttele, mida juhtis Jeff Bezos, paludes sel teemat selgitada, nagu teatas Business Insider.

Vastustes selgitasid ametnikud, et nende andmete hulgas võivad olla kirjed, mis on seotud välisteenuste taotlustega, näiteks Uberile helistamine, või sagedaste taotlustega seotud andmed, näiteks sünnipäevameetmed.

Nagu ma selgitasin, kinnitas Amazon, et töötajaid kutsuti kuulama kasutajate ja Alexa vahelisi vestlusi, Amazon uuesti, et kui ta kasutas nendest suhtlustest saadud teavet, tehti seda klientide kasuks ja teenuste kvaliteedi parandamiseks. “Korralikuks toimimiseks tuleb masinõppesĂĽsteeme koolitada reaalsete andmetega,” nii et paljud variatsioonid oleksid mõistetavad isegi sama keele kasutamisel, ĂĽtles ametnik.

“Alexa koolitamine erinevate klientide helisalvestiste ja ärakirjadega aitab tagada, et see töötab kõigile hästi,” jätkas ametnik.

Alexa helisalvestiste kustutamine on toiming, mida saab võrgus teha mitmel viisil, nimelt privaatsus- ja sisuseadetes ning seadmehalduses.