[VĂ­deo] Dark Meadow ilmub Tegra seadmetele

Enne, kui väärarusaamad siin alustavad: järgmine video pole suur uudis. See tähendab, et kuigi meie artikli pealkiri räägib a Androidi versioon The Dark Meadow, see pole Androidi versiooni eelvaade. Tegelikult näete selles just kuulsat iOS-i versiooni õudusmäng The Dark Meadow. Lõppude lõpuks on see mäng seni olemas ainult Apple’i mobiilseadmete jaoks. Ja igaĂĽks, kes julgeb lugeda Appstore’i kasutajate ĂĽlevaateid, jõuab järeldusele: see on suurepärane mõrva- ja surmashow.

Link videole

Kuid alustame äriga. Millal Tume niit kas see tuleks välja anda selle Android-versioonis? Mänguarendaja Phosphor Game Studios teadaande kohaselt: järgmise aasta esimeses kvartalis. Ja oluline detail: Nvidia Tegra seadmetele. Pole mainitud, kas seade on Tegra 2 või 3, mis paneb meid ette kujutama, et mõlemad kiibid kuuluvad sellesse paketti.

SEE Tume niit graafiku baas on Ebareaalne 3 mootor. Fakt on see: kui Androidi versioon on sama kvaliteediga kui iOS-i versioon, pole kahtlust, et selle mängužanri fännid on superkäivitamisest põnevil. Oluline on veel kord rõhutada: mängu omamiseks on vaja ka seadet Tegra kiip.

Sellel mängul on terve lugu, selles pole kahtlustki. Kuid fännid tahavad kahtlemata koletiste tapmist.

Ärkate haiglas ja pole kindel, kuidas te sinna sattusite või miks. Vana mees hoiatab kaunist mustkunstnikku, kelle käperdid saalides elu otsivad. Alles siis, kui nõid on hävitatud, vabastatakse teid sellest lakkamatust piinast.

Ă„rkate haiglas ebakindlalt, kuidas te sinna sattusite või miks. Vana mees hoiatab teda ilusa nõia eest, kelle käsilased elavaid otsides saalis ringi käivad. Alles siis, kui nõid on hävitatud, saate lahti sellest halastamatust piinast … (Brr …)

Lingid, mis võivad teile huvi pakkuda:

Parimad Androidi retro mängud (teine ​​osa)

Kaasaegne võitlus 3 Androidile