Video: HomePod vs. Sonos One vs. Google'i kodu max

Video: HomePod vs. Sonos One vs. Google'i kodu max

Paljud lugejad MacMagazine meilt küsiti, kuidas on HomePodi kvaliteet võrreldes seadmega Sonos One ja kuni Google'i kodu max. Nüüd otsustasime sellele küsimusele vastata, et teeme ära selle, mida on vaja teha: pange kolm kõlarit samasse keskkonda.

Muidugi pole teie jaoks kogemus sama, mis meie oma (kas meie mikrofoni jäädvustades või isegi seadme abil, mida te selle video vaatamiseks kasutasite), kuid see on siiski hea viide.

Seadistamise osas on HomePod kindlasti kõige lihtsam. Ehkki teised pole seitsmepealised loomad, on Apple'i kõlarit kõige hõlpsam / hõlpsam seadistada, kuna selle jaoks pole vaja ühtegi rakendust alla laadida ja samm-sammult juhised on väga lihtsad.

Ühilduvuse korral kaotab HomePod, nõudes kasutajatelt kuulumist Apple'i ökosüsteemi, samal ajal kui Sonos One ja Google Home Max töötavad häälkäskluste (Spotify, Uber jne) kaudu hästi koos kolmandate osapoolte teenustega, rääkimata, muidugi, Androidi seadmetega kasutajatel saab kasutada konkurenti, samas kui HomePod nõuab Apple'i seadet.

Muusika osas paistab HomePod jälle silma. Ei, ta pole just kõige võimsam (see pealkiri on mõeldud Google Home Maxile, 2x suuruse / kaaluga HomePod). Kuid Apple'i kõlaritel on parim kvaliteet, parim ruumiline laadimine, nende kõigi tasakaal ja tasakaalustamine. Sonos One pole kaugel maha jäänud, kuid siin on selgelt erinevus.

Sonos One paistab silma selle poolest, et selle rakenduse kaudu jõuavad mõned väga huvitavad konfiguratsioonid HomePodisse alles sel aastal, näiteks võimalus kasutada kahte või enamat seadet sama heli üheaegseks taasesitamiseks (MultiRoom) või panna need kaks seadet sama muusika jaoks stereorežiimis töötama (Täis tuba).

Meie HomePodile pühendatud sisu ei lõpe sellega. Kavatseme ikkagi teha video / teksti, mis näitab funktsiooni HomePod (ühendatud näiteks Apple TV-ga; funktsioonide analüüs) Täis tuba ja MultiRoom kui see on saadaval) ja muidugi ilmub meie täielik ülevaade mõne nädala pärast. Nii et jääge siia, seal saab kiiremini!

seda MacMagazine katab HomePodi käivitamise tänu Mine importi, Apple'i toodete jaemüüja, mille eesmärk on tarnida Ma-tooteid mõistlike hindadega Brasiilias. Kui soovite osta Maci, iPadi, iPhone'i, Apple Watchi või Apple'i lisatarviku, Mine importi koht

Go Importsi logo