contador gratis Saltar al contenido

Video: HomePodi algseadistamine ja esimene test

Video: HomePodi algseadistamine ja esimene test

Pärast seda kastist lahti, on kätte jõudnud aeg HomePodi algseaded, s.t mida peate tegema pärast kõlari sisselülitamist, et see korralikult toimiks.

Protsess ise on väga lihtne ja automaatne. Nagu ülaltoodud videost näete, näib konfiguratsiooniaken pärast HomePodi ühendamist teie iOS-i seadmes väga sarnast AirPodiga. Kõik, mida peate tegema, vastake siis küsimustele (näiteks näiteks kus asub HomePod, kui soovite pakkuda juurdepääsu teabele, näiteks sõnumitele, märkmetele ja kõigele muule, et Siri saaks selle rakendusega suhelda jne) ja jätkake juhistega samm-sammult, kuni olete protsessi lõpetanud.

Meie esimeses testis läks HomePodil väga hästi, kuid vaadake kindlasti järgmist videot, mille teeme!

Neile, kes on uudishimulikud ja kes ei ava oma käsi, on Apple juba eetris HomePodi kasutusjuhend. Kuna see toode on saadaval ainult USA-s, Suurbritannias ja Austraalias (ingliskeelsed riigid), on dokumendid saadaval ainult selles keeles.

seda MacMagazine katab HomePodi käivitamise tänu Mine importi, Apple'i toodete jaemüüja, mille eesmärk on tarnida Ma-tooteid mõistlike hindadega Brasiilias. Kui soovite osta Maci, iPadi, iPhone'i, Apple Watchi või Apple'i lisatarviku, Mine importi koht

Go Importsi logo