contador gratis Saltar al contenido

Video: HomePodi kasti tühjendamine

Video: HomePodi kasti tühjendamine

Täna on päev! seda HomePod, On Apple'i nutikõlarid lõpuks turule jõudnud ja nagu lubasime, oleme paigutanud meid kõrgemale, et hinnata Apple'i sisenemist sellesse uude segmenti.

Enne enda hindamist ja traditsiooni säilitamist on eelnev meie oma kastist lahti täis kahte värvi, valget ja ruumi halli.

HomePods, mille Apple esitas 2017. aasta ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC) ja lubas 2017. aasta lõpuks lõppeda, on HomePods jõudnud nüüd eelmüügiturule, kuid see algas 26. jaanuaril.

Sellest ajast peale ja erinevalt teistest turule tulekutest nagu iPhone ja isegi AirPod on seda väga lihtne hankida. Kuni kolmapäevani (7/2) on Apple'i veebipoe kaudu võimalik seadet osta ja kätte saada ka täna (9. ja veebruar). Eile näib aga, et lansseerimise enda jaoks on varud lõppenud ja nüüd on Apple'i veebipoes omandatud ühikute kättesaamiseks kahepäevane töötähtaeg (st kes täna ostab, saab selle kätte teisipäeval, 13/2).

HomePod

Kui Apple on käivitamiseks hästi valmistunud (paljude üksuste tootmine selle müügi jaoks algas vaid kolmes riigis) või kui müük on leige, teavad vaid vähesed ettevõtte juhid, kuidas reageerida ja neil pole ilmselgelt kavatsust seda küsimust kommenteerida.

Kiidetakse asjaolu, et HomePodi helikvaliteet (Apple on kõigile selgitanud, et tegemist on kvaliteetse kõlariga, millel on virtuaalne assistent, mitte kõlaritega virtuaalne assistent). Kas see on kõik? Jää siia kogu aeg MacMagazine et saada teada meie arvamus toote kohta!

seda MacMagazine katab HomePodi käivitamise tänu Mine importi, Apple'i toodete jaemüüja, mille eesmärk on tarnida Ma-tooteid mõistlike hindadega Brasiilias. Kui soovite osta Maci, iPadi, iPhone'i, Apple Watchi või Apple'i lisatarviku, Mine importi koht

Go Importsi logo