Video: iPhone 8 Plusi kasti lahti!
PRIJAVE

Video: iPhone 8 Plusi kasti lahti!

Kuulutati välja 12. septembril iPhone 8/8 Plus lõpuks lüüa turule!

Seadme võtsime New Yorgis, täpsemalt Apple World Trade Centeris. Sel ajal oli järjekord väga häbelik (ainult paar inimest) ja esimese ostja jaoks polnud "traditsioonilist" pidu.

Rääkisime kaupluse müüjaga, kes andis väga aktsepteeritava seletuse: praegusel ajal siirdub Apple üha enam müüki veebipoodidesse, pakkudes inimestele võimalust kodus tooteid vastu võtta või kavandada poe leidmiseks aega. (Mis lõppkokkuvõttes õhukeseks inimeste koondumisele). Kas sellel on mõtet? Piisav!

Sellele argumendile vastu seistes on järjekorrad mitmes kaupluses nagu Apple Fifth Avenue (ka New Yorgis), Miamis, Orlandos, Singapuris ja paljudes teistes kohtades. Liin ei võrdle aga varem nähtut kahel põhjusel: müüja antud seletus (mis on tõesti mõistlik) ja lootus iPhone X-ile, mis turule tuleb alles novembris ja nüüd. lipulaev da Ma (järelikult enamiku kasutajate soov).

Läheme põhjalikumalt edasi oma traditsioonilise juurde kastist lahti, keskenduge nüüd iPhone 8 Plusile (tühik hall ja kuld)!


seda MacMagazine katab uue iPhone'i turuletoomise tänavu tänu IPhone King, spetsialiseeritud tehniline abi, mis asub Rua Santa Ifignia, 92, So Paulo. Veenduge, et teie iPhone oleks teine, kolmas või neljas. Koostage eelarve ilma kulukohustusteta. Nautige ja nautige seal tassi kohvi esmaspäevast laupäevani kella 9–18 ja pühapäeval 9–16.

King iPhone'i logo