contador gratis Skip to content

Video nÀitab, kui lihtne on Google Home'i ja Amazon Echo hÀkkida petturitest rakendusega

Videost on nÀha, kui lihtne on Google Home'i ja Amazon Echo hÀkkida petturitest rakendusega

TĂ€napĂ€eval ei meeldi nutikĂ”larite populariseerimisele turbeeksperdid ja kasutajad, kes hoolikamalt hoolivad Google'i avaleht ja Amazonase kaja. NĂŒĂŒd nĂ€itab mĂ”ne vĂ€ga lihtsa ja didaktilise video levitamine, et see mure on Ă”igustatum, kui me tahaksime.

Ülalolev video on osa sarjast, mille produtseeris Saksamaa meeskond SRLab. Turvaeksperdid mĂ€rgivad oma videos, et lihtsam on luua rakendusi, mis suudavad mööda minna nii kodu kui kaja turvalisusest ning kasutada valjuhÀÀldid oma kasutajate vestluste nuhkimiseks.

Uudised

Saabus abiline kÔrvaklappide, kÔlarite ja heliribade jaoks

Selle esimese video erijuhtumil kĂŒsis inimene installitud rakenduse kaudu Echo kaudu Alexalt sel pĂ€eval horoskoopi. Minu Ă”nnehoroskoop – Selle rakenduse töötasid vĂ€lja SRLabs-i töötajad ise, et nĂ€idata, kuidas petturitest rakenduste loodud spionaaĆŸ töötab – nĂ”uded on tĂ€idetud ja tĂŒdruk saadab isegi seadme "Stop". Kuid nagu nĂ€eme saateaknas reaalajas videonurgas, jĂ€tkub rakendus isegi vaikides ja töötab "kuulab" kasutaja öeldu tagantjĂ€rele ning kopeerib teabe, saates selle kĂ”ikjale, kuhu arendaja on valinud. See on osutunud toimivaks ka Google Home'is:

"Pigistamine" toimub mĂ”lemal seadmel sarnaselt. Kui rakendus töötab, on selle taga juhised, mis pĂ”hjustavad kĂ”laris tahtlikke vigu, muutes selle töötama isegi vaikides. Rakenduse Horscopo puhul, mis jĂ€tkab edukat kasutamist ka pĂ€rast "Stop" kuulmist, on rakenduse enda arusaamine kĂ€su jĂ€tkamisest enne Alexa lubamist Echo funktsiooni lĂ”petamiseks. Tagastab sama salvestatud sĂ”numi automaatselt Alexalt, öeldes, et rakendus on suletud, kuid kĂ”ik, kes "ĂŒtlevad", on see petturitest rakendus, mitte kajaloo sĂŒsteem.

Salvestatud hÀÀlteave pĂ€rineb rakendusest, mis jĂ€ljendab kĂ”larisĂŒsteemi, mida saab kasutada ka andmepĂŒĂŒgiks, Google'i vĂ”i Alexa abilise hÀÀle matkimiseks kĂŒsige kasutaja parooli:

Google on seda teemat töötajate jaoks kommenteerinud Ars Technica:

*Sest viitab Google Home'is töötava rakenduse toimingule.

Allikas: Ars Technica. [TagsToTranslate] google'i kodu