Video näitab oletatava „iPhone 12“ renderdusi väiksema lõikega

Viimastel päevadel on kuulujutud seda tugevdanud “IPhone 12” disainis on väikesed, kuid olulised muudatused: lõigatud (või sälk, vastavalt soovile) seadme esikĂĽlg saab vastuvõetava suuruse vähenemise, muutudes palju vähem tĂĽĂĽtuks.

Esialgne teave muudatuste kohta pärineb Lekk Jon Prosser, aga nĂĽĂĽd, teie kolleegid Max Weinbach – regulaarselt koostöös YouTube’i kanaliga Kõik on ApplePro – saabus kogu loo kohta rohkem andmeid. Ja pealegi on meil endiselt videoid renderdama päris lahe, mida võime leida iPhone 12-st.

Vaadake järgmist:

Kanali järgi pole ĂĽhtegi väljalõikesse salvestatud komponenti muudetud ega muudetud. Ainus erinevus on tegelikult osade sisemine paigutus – täpsemalt kõlarite ĂĽmberpaigutamine integreeritud mikrofoniga.

Huvitav on märkida, et ükski tükis olev andur ei ole väiksema suurusega. Kõik, mida ta teeb, on kõlarite ümberpaigutamine integreeritud mikrofoniga.

See video kinnitab ka kuulujutte, et Apple vähendab iPhone’i serva pisut – umbes 0,5 millimeetrit vähem, mis ei pruugi tunduda kuigi palju, kuid muudab seadme välimust väga erinevaks (vaadake lihtsalt renderdama idee saamiseks).

Seda makett need pakuvad ka tagakaamera uue seadistamise võimalust koos LiDAR-skanneri lisamisega (mudelis “Pro”), hiljuti avaldati veel üks kuulujutt.

Weinbach ja Kõik on ApplePro tõi välja ka muud hiljutised spekulatsioonid, näiteks projekti jätkamise AirPower ja uued mudelid HomePod, odavam, et meelitada tarbijate tähelepanu. SEE Lekk Kuid see ei paku selle kuulujutu kohta uut teavet.

Veel renderdama “IPhone 12 Pro”

Muud toodetud allikad renderdama “IPhone 12 Pro” on veebisait svetapple.sk. Esialgu tegid nad a makett lõiketa seade, mille andur on ĂĽlemisest servast kinni pigistatud; pärast Prosseri toodud teavet tootis sait veel ĂĽhe illustratsiooni, juba lõikega, mida oleks pidanud vähendama.