Video näitab väidetavat iPhone 8 tootmist Foxconnis; uut värvi nimetatakse “põsepuna kullaks”

Nagu poleks sellest piisanud, et keegi pallile astuks pĂĽsivara HomePodi kohta, nĂĽĂĽd on pilt sellest, mis sellest lavastusest saab “IPhone 8” Foxconnis, avaldatud Hiina sotsiaalvõrgustikus Weibo ja jaganud Benjamin Geskin.

Foxconni tehase video näitab, kuidas näeb välja # iPhone8 (1) tagakülg.

Esimene video (ĂĽlal) näitab, et mõned seadmed poleeritakse – see tundub ĂĽsna juhuslik. Nagu soovitas 9 kuni 5 Mac, see pole tegelikult ravi, mida võime oodata Apple’i tootetehases.

Teine, veelgi väiksem video näitab meile mõnda seadet, mis on liiga juhuslikult paigutatud – ja ĂĽsna räpane selle jaoks, mida me Apple’i standarditest eeldaksime.

Kuigi pildikvaliteet pole nii suurepärane, näeme, et tagakaamera paigutus tekitab kuulujutte. Värvid näevad aga hallide jaoks välja pigem mustad kui mustad ja tagakĂĽljel pole Apple’i näha.

Teine suur tõend nende piltide vastu on asjaolu, et Foxconnil on ettevõttesiseselt väga karm seaduspoliitika ja video näib olevat üles võetud probleemideta ja töötajateta.

Võib-olla võite mõelda: “Aga kes oleks hull, kui luua võltsitud iPhone’iga selline struktuur?” NĂĽĂĽd, mu kallis, ära alahinda Apple’i mõjujõudu. Kuigi me arutleme ainult Apple’i maailma uue ĂĽle, on inimesi, kes tegelevad äriĂĽksuste kohal nukk sest nad teavad, et keegi selle ostis.

Kui see pilt on vale, ei saa ma lõpetada ettekujutust töötajast, kes tunneb Apple’i tehasestruktuuri selle video ĂĽle palju naerdes. Kui see on tõsi, siis tundub, et keegi peab seadme tehases hooldust suurendama! ?

· • ·

Ikka väidetavast iPhone 8-st rääkides teatas hiljuti analüütik Ming-Chi Kuo (KGI Securitiesilt), et seadet müüakse kolmes erinevas värvitoonis: must, hõbe ja kuld.

Kuid vastupidiselt sellele, mida võime eeldada, ei ole see väide vastuolus vaskkulla variandi olemasoluga. SEE 9 kuni 5 Mac soovitas seda võimalust, mida varem nimetati “Kuld vask” (vaskkuld) oleks Kuo soovitatud kullavõimalus. NĂĽĂĽd soovitab Benjamin Geskin, et värv on olemas, kuid seda nimetatakse “Punakas kuld” (midagi sarnast või “punastama kulda”) ja sellel on 64 GB ja 128 GB valikud.

Foxconni uue värvi # iPhone8 sisemine nimi on “Põsepuna” (腮红 金). Vöötkood ĂĽtleb: “Blush Gold 64GB / 128GB”

Ingliskeelne nimi on endiselt veidi ebakindel, kuna Geskin ĂĽtles, et ei suuda hiina tähemärki korralikult tõlkida – ĂĽks kasutaja soovitas näiteks, et “腮” tähendab “põsk”.

Kuigi ta tsiteeris varem mõnda usaldusväärsena tundunud teavet, tasub meeles pidada, et Geskin jagas ka väidetava Foxconni toodangu videot (mis näib võlts). Nii et kes teab, kui kuum teave on.

Cult of Maci kaudu