Video: see nukk näitab selgelt, milline peaks olema "iPhone 8"
PRIJAVE

Video: see nukk näitab selgelt, milline peaks olema "iPhone 8"

Ma olen kadunud maketidmõiste renderdab ja kõike, mida me siin saidil oleme avaldanud "IPhone 8". Kuid me ei saa peatada ülaltoodud video avaldamist kahel põhjusel.

Esimene on see, et see hõlmab @OnLeaksit, millel on kuulus kuulujuttude kuulujutt. Ja teine, antud juhul nukk, meil on kombinatsioon kõigest visuaalsest, muidugi juba tulevikuseadmetes kuvatavast: ekraan hõivab peaaegu kogu esiosa, topeltkaamerad on paigutatud vertikaalselt (tõenäoliselt sunnib ĂĽmberpaigutamise / sisse / välja nupu vormingut), tagumine klaas, roostevaba kĂĽljestruktuur Teras on värvitud tahkeks mustaks ja mis veelgi olulisem – seadme tagakĂĽljel puudub Touch ID, mis näitab, et see jääb ekraani alla.

Seade on 71mm lai, 144mm pikk ja 7,5mm paks ning kaamera paistab tõesti silma! , mis vastab mitmele varasemale lekkele. Võrreldes näeb see välja väga sarnane iPhone 7-ga (67,1 138,3 7,1 mm), ehkki sellel on suurem ekraan kui iPhone 7 Plusil (5,8) vs. 5.5).

Seda kõike öeldes ei muuda see tõsiasja, et tegemist on ühikuga nukk (jäljendus, "nukk") tulevast. Teisisõnu, kuni Apple esitleb seadet, mida meile erilisel sündmusel (võib-olla septembris) õnnistati, oli kõik lihtsalt spekulatsioon.

läbi MacRumors