Video: ĂĽhendage algne Macintoshi klaviatuur ja hiir iPhone X-iga

Mõni nädal tagasi tõstsime siin kanali esile Kas see töötab?alates YouTuber Niles Mitchell, kui kartmatu arendaja suutis välja pakkuda vahva lahenduse CD-de salvestamiseks Apple Watchi kaudu. Kas soovite lõbusat Mitchelli seiklust? See on see.

SEE YouTuber õnnestub ĂĽhendades vintage ja moodne ĂĽhendada originaalne Macintoshi klaviatuur ja hiir kuni a iPhone X – ja jah, kõik töötab ideaalselt. Tegelikult on siin kasutatav hiir Titanium mudel, mis toodi turule 1987. aastal ja värvus oli valge (asendades eelmist beeĹľi); ikkagi on see sama tĂĽĂĽpi seade, millel on sama tehnoloogia ja mehhanism.

See toiming ei nõudnud võib-olla ĂĽllatuslikult mingit häkkimist: Mitchell ĂĽhendas lihtsalt klaviatuuril asuva RJ11-pistiku USB-adapteriga ja tegi sama hiire jadapistikuga. Mõlemad adapterid on ĂĽhendatud a Keskus, mis on omakorda ĂĽhendatud kasutatava dokiga YouTuber. Seejärel piisab, kui aktiveerida vajalikud sätted iPhone’is jaotises AssistiveTouch sisse Seaded »Juurdepääsetavus. Valmis!

Mitchell mängis natuke sätetega ringi, lõi Sirile paar otseteed ja saatis a säutsuma Tim Cookil rääkida sellest saavutusest. Seejärel ühendas ta klaviatuuri ja hiire a-ga LG nutiteler:

Lõbus, kas pole?

Loopi kaudu