Video: vaadake osa uue MacBook Airi lahtipakkimisest ja käed külge panemisest

Uus ja ootamatu Macbook Air välja Apple. Eelmüügis olev toode jõuab turule alles 7. novembril (vähemalt Ameerika Ühendriikides), kuid vähesed õnnelikud on karbile kätte saanud ja traditsiooniliseks teinud kasti eemaldamine.

SEE YouTuber Jessica Whitaker on üks neist inimestest, kellel on tootele juurdepääs ja kes üritab kõike oma kanalil jagada:

Suur tänu Apple’ile, kes mind täna õhtul New Yorgis MacBook Airi näitusele tõi! Ma ei suuda seda siiani uskuda ja olen selle võimaluse eest väga tänulik. Selles videos jagatakse nii Manhattanil toimuva ĂĽrituse vlogi kui ka a kasti eemaldamine praktiline ja omatehtud roosakullast sĂĽlearvuti.

Teine kanal, mis saab varakult juurdepääsu märkmikele, on TechMe0ut:

Uue 2018. aasta MacBook Airi lahutamine! Apple lisas hiljuti oma tootmisliinile uue MacBook Airi, millest teatati oma põhiettekandes. Lisaks uuele kuldsele toonile sisaldab see ka uusi funktsioone, nagu võrkkesta ekraan, Touch ID ja täiustatud aku. Lisateabe saamiseks vaadake videot!

Lõpuks veel ĂĽks kanal – NothingButTech88:

Siin on esimene pilk eksklusiivsele MacBook Airile 2018. aastal. Selles videos ma teen kasti eemaldamine MacBook Air ja andke mulle selle kohta minu arvamus. ?

Käed peal uuelt MacBook Airilt

Kuidas oleks mõnest rõõmu tunda ja näha käed peal mitu sõidukit (Verge, Kaaslane ja CNET) kellel on juurdepääs MacBook Airile? Kontrollima:

Apple tõi turule uue MacBook Airi, asendades mõjuka, kuid aegunud sülearvuti uue mudeliga, mis lisab kõrge eraldusvõimega võrkkesta ekraani, USB-C ja Touch ID. See sülearvuti sarnaneb kaks aastat tagasi turule tulnud 13,3-tollise MacBook Pro-ga, kuid disaini on veidi muudetud, et muuta see veidi väiksemaks ja sarnasemaks Airi ikooniga.

Lõpuks. Brooklynis toimunud Maci ja iPadi üritusel avalikustas Apple äsja 13-tollise MacBook Airi kauaoodatud järeltulija koos uuendustega, mis sisaldavad kergemat ja kompaktsemat disaini; Võrkkesta ekraan; kiirem jõudlus; valjem ja bassimuusika; ja uus (kuid mitte tingimata täiendatud) klaviatuur. Nagu arvata oli, oli ettevõttel kohapeal sisse seatud näidisala, nii et läksin testimasina juurde ehitama käed peal.

Me teeme käed peal uusimate Apple’i sĂĽlearvutitega, mis on varustatud uue Retina ekraani ja uue Touch ID-ga klaviatuuril.

· • ·

Kes siin tahab osta uue MacBook Airi? ?

MacRumorsi kaudu