Videol on näha Venemaa territooriumil jälitavaid droone

Videol on näha Venemaa territooriumil jälitavaid droone

See aasta on läbi, kuid droonidega seotud ebaharilike videote jaoks on endiselt ruumi, tänane saade näitab karusid, kes jahivad Venemaal ühte neist väikestest lennukitest, uudishimu pärast või isegi lootuses toitu saada. Piirkond, kus video tehti, asub Ryrkaypiy küla lähedal Põhja-Venemaal, kus on nende loomade toidupuudus ja nad otsivad toitu inimeste kodude lähedalt.

Videol näevad karud välja lõdvestunud, mängides droonile lähenedes omavahel mängides. Video lõi kanal ViralHog, millel on ka muid huvitavaid videoid, mis hõlmavad droone, sealhulgas neid, mis tekitavad teatavaid vaidlusi loomade privaatsuse osas ja huvi nende piltide tegemise vastu.

Ülalolevas videos jälgisime võitlevat karupoega ja tema ema, kes ronis lumega mäele ja seisis silmitsi raskete aegadega, hoolimata õnneliku lõpuga, väljendasid mõned teadlased rahulolematust kaamerapiloodi Dmitri Kedrovi tulistamisviisiga. Peamine kriitika on see, et droon on loomadele liiga lähedal, ema on olukorraga selgelt pahane, lennuk võib-olla on reisi takistanud.

Surfarid ujuvad haidele lähemal kui nad ette kujutavad; näita pilti droonist

Lisaks karudele kasutatakse mereelustiku uurimiseks ka droone. Teadlased on haide käitumise kohta rohkem avastanud, kasutades pilte, mis on jäädvustatud lennukites surfarite ja nende loomade juures. Teadlaste sõnul ujusid nad vannidele lähemal kui me ootasime. Veel üks kurioosne video on see, et kala hüppab pidevalt drooni püüdma.

Allikad: ViralHog, NatGeo. [TagsToTranslate] droon