Videomängud ja kommunaalteenused: järgige nädala parimate (tasuta) rakenduste soovitusi

Uuel nädalal on nutitelefonidesse installimiseks rohkem uusi rakendusi, näiteks Portugali rakendus, et arvutada, kui palju kodumajapidamistes tekib olmejäätmeid. Kui teile meeldib fotograafia, on redaktoreid, kes lubavad hallil päeval tehtud fotodele lisada vetruva võlu.

Ja kuna mängust ei saa ilma jääda, avastage uus minigolfi tiitel, mis lubab õpetada tähestikku. Püsige siis TEKi meeskonna nädalavahetuse ettepanekuga. Hea nädal.

Kas teate, kui palju olmejäätmeid tekib? On rakendusi, mis arvutavad ja vastavad jäätmete nõuetele

Vaid mõne sekundiga saab Verdes PT rakendus analüüsida igas Portugali linnas päevas tekkivaid olmejäätmeid.

Rakenduse Verdes PT 2018 töötas postdoktoriprojekti tulemusena välja teadur Márcio Magera Conceição Coimbra ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna funktsionaalse ökoloogia keskusest. Selle eesmärk on mõõta ja kvalifitseerida Portugali linnades igal aastal aastas tekkivate tahkete olmejäätmete hulka.

Selle rakenduse eesmärk on edendada suuremat teadlikkust ringlussevõtu keskkonnast. Jäätmete lisamisega näevad kasutajad miljoneid eurosid prĂĽgilasse investeeritud “ja tööd, mida selle tooraine ringlussevõtt võib tekitada, nimetatakse endiselt jäätmeteks”, öeldakse teadlaste avalduses.

Vastupidi, võite uurida Portugalis vastuvõetud ringlussevõtu protsessis loodud väärtuste, toorainest saadava tulu, energia ja keskkonnakasu kasutamisel tahkete olmejäätmete taaskasutamisel, nagu öeldud avalduses. Ja vigade vältimiseks põhinevad andmed jäätmete koguse ametlikel valitsuse platvormidel.

Rakenduse saate alla laadida Androidi ja iOS-i versioonides.

PIKNIK! soovite, et kõik teie fotod oleksid tehtud ilusal päeval

Ta on siin olnud juba tĂĽkk aega ja on populaarsust kogunud. Selle tasuta pildi redigeerimise rakenduse moto on panna säravad “hallid” fotod peale.

Piknikupäev peab olema ilus, eks? See näib olevat selle pilditöötlusrakenduse vanasõna.

PICNIC-iga pole vihmasel ja hallil päeval kohta. Vähemalt fotodel. Sellepärast leidub rohkelt sinist taevast variantides, mis kannavad sugestiivseid nimesid, nagu PicNic Day, LALA night, Hotel Ariel või Alice in Love.

“Ă„ra lase taeval olla piiriks. Jäädvustage ideaalne hetk iga ilmaga. Oleme siin, et teid toetada – olgu vihm või pilves ilm, hiilgavate fotode tegemiseks ei takista miski ”, seisab rakenduse kirjelduses.

Ja nii, olenemata teie asukohast, lubab PICNIC teid viia “ilusatesse hommikutesse Santorinisse” või “ilusatesse päikeseloojangutesse Pariisis”. Kasutaja enda valida on taeva pilvede või tähtede tase ja heleduse tase, mis fotole lisada.

PICNIC on tasuta ja saadaval Androidile ja iOS-ile.

Alphaputt on uhkete vooluringidega minigolfimäng

Mängi seda minigolfi tiitlit üksi või koos sõpradega, uurimiseks ja erinevates mängurežiimides üle 20 vooluringi.

Alphaputt on veel üks minigolfi tiitel, mis eristub tähestiku tähtede põhjal igal tasemel või ringrajal. Sellisena on 26 stsenaariumil fondivorming, mis toimib ka tasemete teemadena. Näiteks on esimene ringtee A ühendatud lennujaamaga. OB transpordib mängijad korvpalliväljakule ja nii edasi, nagu Y, mis on jojo.

Temaatiline stsenaarium pakub selgelt seotud väljakutset, mis on täis takistusi, mis raskendavad palli auku “surumist”. Lennujaama tasandil veedab lennuk õhkutõusmise ja maandumise aega. Kõik teised pakuvad erinevaid elemente.

Mäng toetab mitmikmängu kuni neljale mängijale, kellest igaüks proovib kordamööda. Juhtnupud on mõeldud lihtsaks, lohistades sõrme, et palli klubiga käivitada.

Selle mängu iOS-i jaoks saate App Store’ist alla laadida hinnaga 4,99 eurot.

Kas mäletate kitarrisangarit? Selles kitarri õppimise rakenduses on ka järgitavad värvid

Vihmased nädalavahetused kutsuvad teid sisetingimustesse. Seega, kui kitarrimängu õppimine (või täiendamine) on alati edasi lükatud eesmärk, joonistage oma nutitelefoni kitarritreener ja minge värvidega kaasa.

Nimi pole petlik ja Guitar Trainer loodi kitarri “personaaltreeneriks”, vaid meetodis, mis ei läbi numbreid, tabeleid ega muusikalisi skaalasid. Siin on igale sõrmele määratud värv ja video “vaatamiseks” ja jälgimiseks.

Selle rakenduse kasutamiseks peate looma konto või linkima selle Facebooki või Google’i kaudu. Seejärel valige nelja kogemustaseme vahel, alates algajast kuni väljakutsujani. Igast loost leiate mitu lugu, mida õppida, mis jagunevad seejärel järjestikusteks videoteks.

Coach Guitaril on tasuta versioon ja tasuline versioon. Loogiliselt võttes on esimene esitatava muusika valikus piiratud (piisav) kui teine. See on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

Kas otsite laupäeva õhtuks “öist kohta”?

Seda nimetatakse Wikinightiks ja see on rakendus, mis soovib koguda teavet neile, kes otsivad klubisid, baare, kontserte, teatreid ja muid ĂĽritusi. Androidile ja iOS-ile.

Rakendus Wikinight töötati välja Portugalis ja oli suunatud neile, kes soovivad nautida ööelu, hõlbustades ürituste toimumist Lissabonis, Portos ja Coimbras, kuid selle eesmärk on laiendada kaetud geograafilist piirkonda, kusjuures järgmine sihtkoht on Algarve.

Päevakava on üks põhilisi navigeerimispunkte koos ööelupaikade otsimisega koos kaartidega, mis aitavad soovitud sihtkohta leida. Seal on soovitusi, kuid ka mõned filtrid, mis aitavad teil valida parima koha vastavalt teie eelistustele. Kasutajad saavad erinevates kohtades koguda punkte, mis vastavad pakkumistele ja vautšeritele.

Rakenduse töötas välja noor portugallane, kes kogus veebi tippkohtumisel raha ja käivitas projekti ametlikult selle aasta 28. oktoobril, eesmärgiga jätkata selle ulatuse ja hõlmatud „kohtade” arvu laiendamist.

See rakendus on iOS-i ja Android-i platvormidele tasuta saadaval.

Kuidas näeb teie nägu välja nagu kõige populaarsemate emotikonide jäljendamine? On rakendusi, mis näitavad tulemusi

Vihane, hirmunud, õnnelik … emotikonid on sõnumite kasutamisel ĂĽks levinumaid viise sõnumsidesĂĽsteemides ja sotsiaalsetes võrgustikes suhtlemiseks. Kas soovite kogeda oma võimet seda väljendit korrata?

Lahenduseks on Windowsi rakendus Emoji8, mis kasutab ära Windowsi masinõppe eeliseid. Selle tegi Killian McCoy, ganalĂĽĂĽtiline ja Esialgu Microsofti Essential Experience’i meeskond eksperimendina, et mõista, kuidas saate Windowsi riistvara maksimaalselt ära kasutada ja masinõppe potentsiaali lihtsalt ja lõbusalt näidata.

Emoji8 eesmärk on teaduslikult hinnata kasutaja näoilmeid, kui need jäljendavad juhuslikult valitud emotikonide komplekti. Rakendus kasutab arvutikaamerat ja teostab piltide tuvastamist, kontrollib kloonide olemasolu ning saab lõpuks Twitteris parimaid nägusid jagada. Rakendust saate kasutada ka võrguühenduseta ja lõpus tulemusi jagada. Või mitte.

Imitatsioon – ja lõplik klassifikatsioon – on sama hea või halb, sõltuvalt iga kasutaja pingutusest ja tõlgendusvõimest.

Rakendus Emoji8 on Windows 10 jaoks tasuta alla laaditav ja kood on saadaval ka GitHubis.