Videost lekkis Samsungi kokkuklapitav nutitelefon

Videost lekkis Samsungi kokkuklapitav nutitelefon

Kokkupandavat Samsungi nutitelefoni nimetatakse Galaxy Z Flipiks ja seda saab näha lekkivast esimesest käest

A Samsung peavad sel kuul maailmale teatama uusimast volditud nutitelefonist, mille nimi peaks olema Galaxy Z klapp, ja ootused seadme suhtes on kõrged. Mõne lekitatud pildi ja detaili abil on võimalik saada aimu, mida uut seadet oodata võib, kuid see uudsus ilmus videost, näidates, kui praktiline see on ja mida on seda lõbusam kasutada kui eelmisel aastal välja kuulutatud kokkupandav nutitelefon. minevik, Galaxy Fold.

Huvi nutitelefonide klappimise vastu on väga suur, pidage lihtsalt meeles Volditud galaktika saabus hiljuti Brasiiliasse ja müüs selle välja 24 tunni jooksul.

Uus Galaxy Z Flip

Samsungi uue kokkupandava nutitelefoni nimi peaks olema Galaxy Z FlipSamsungi uue kokkupandava nutitelefoni nimi peaks olema Galaxy Z Flip

Erinevalt Foldist Galaxy Z klapp suletud vertikaalselt ja mitte horisontaalselt. Videol näete, et see muudatus tundub tervitatav, eriti seadme salvestamisel. Video postitas Ben Geskin Twitteris, kuid pole üksikasju, kust see pärit on.

Te ei näe rohkem kui see, mida on näidatud seadmest lekitatud ja renderdatud pildil, kus pole võimalik aru saada, kas Samsung kasutab isegi uut vormi üliõhukest klaasi. See on aga võimalus näha seadet töös ja praktikas teada saada, kuidas see uus sulgemis- ja avamismeetod töötab ning kuidas selle suurus on võrreldav seda käes hoidva inimese kätega.

Seadet kuvatakse lillas videos ja kaamera kõrval näete endiselt väikest esiekraani, mis näitab kellaaega, kuupäeva ja aku protsenti. Kui see avatakse, siis nuppu Galaxy Z klapp see näitab pikka ja suurt ekraani, kuid me ei näe ikkagi, kuidas see praktikas töötab, kui seadmel kasutatakse korraga kahte või enamat rakendust.

seda Galaxy Z klapp käivitati ametlikult Samsungi pakkimata ürituse ajal, mis leidis aset Internetis 11. veebruar aastal San Franciscos. Lisaks kuulutab ettevõte välja ka uue Galaxy S20 perekonna. Showmetech on kohal ja toob teile kõik viimased uudised, nii et püsige kursis!