contador gratis Saltar al contenido

Videote allalaadimine iPhone'ist ainult 4 toiminguga

Videote allalaadimine iPhone'ist ainult 4 toiminguga

Otseteed on tasuta rakendus, mis võimaldab iPhone'i kasutajatel laadida videoid erinevatelt platvormidelt otse oma nutitelefonidesse. D sisu allalaadimiseks erinevatelt saitidelt, näiteks YouTube, Instagram ja Facebook.

IOS-i ja Google'i teenuste vaheliste piirangute tõttu ei tööta enam paljud programmid, mis võimaldavad teil oma iPhone'is videoid alla laadida. Otseteed on ainus selleks otstarbeks saadaval olev võimalus.

Tutvuge otseteedega

Otsetee reklaam

Otseteed (portugali keeles otseteed) on isiklikud automatiseerimistööriistad. See on võimeline looma automatiseeritud ülesandeid vastavalt kasutaja nõudmistele. Funktsioonide ja tööriistade jaoks, näiteks Kontaktid, Kalender, Kaardid, Muusika, Safari, suhtlusvõrgud, Kaamera, pilv ja muud, on üle 200 toimingu.

GIF-e on võimalik luua ja PDF-faile otse Safarist salvestada. Lisaks ekraanisäästja loomisele, millel on muude valikute hulgas juurdepääs ka otseühendustele teatud kontaktidega. Selle eesmärk on teatud toimingute, näiteks videote allalaadimise, "lühendamine".

Otseteede allalaadimiseks klõpsake siin.

Samm-sammult, kuidas otseteid kasutada

1 Pärast otsetee ostmist peate sisestama video allalaadimise voo. Avage seadme brauseri kaudu rakenduse veebisait ja otsige soovitud teenuste (nt YouTube, Twitter, Facebook jne) allalaadimise otseteid. Kui leiate valiku, klõpsake sellel. Järgmisel lehel avage Hankige otsetee;

2 Oma otsingus kasutame YouTube'ist videote allalaadimiseks otseteid. Kuid sarnane protsess sõltumata soovitud platvormist. YouTube'i puhul avage teenuse Safari kaudu soovitud video. Klõpsake iPhone jagamisnupul, nagu allpool näidatud;

Laadige alla YouTube'i videod

3 Seejärel koputage Veel (kolm väikest punkti). Uues aknas, et rakendus oleks kasutamiseks saadaval, aktiveerige selle kõrval olev nupp Otsetee;

Laadige alla YouTube'i videod

4 Avage Safari uuesti YouTube'i videol, mille soovite alla laadida, ja pääsete juurde iPhone'i jagamisnupule. Seekord vali uus variant Otsetee.

Laadige alla YouTube'i videod

  • YouTube'i rakenduse kaudu teed Jagama kolm punkti> Otsetee.

Valmis! Muude automaatsete toimingute korral salvestatakse video mobiiltelefoni.

Rakendusega testimine on edukam, kui laadite videod alla Safari kaudu. Rakendus töötab korrektselt 25. juulil 2019.

Vaadake parimaid mänge iPhone'i ja iOS-i jaoks

Otseteed videote allalaadimiseks

Siricutsi veebisaidilt on lihtne leida otsetee soovitud funktsiooni juurde. AppGeek muudab teie elu siiski lihtsamaks ja värskendab peamisi linke videote allalaadimisel. Kontrollima:

Vaadake parimaid saite tasuta muusika legaalseks allalaadimiseks

Pöörake tähelepanu autoriõigustele

Enamik Internetis ringlevaid videoid on autoriõigusega kaitstud. See tähendab, et neid ei saa reprodutseerida ega levitada ilma autori loata või pärast nende õiguste eest tasumist.

Seega kontrollige enne mis tahes video allalaadimist, kas saate seda teha ilma maksmata või ilma loata. Suurt sisu saab reprodutseerida autori krediidi eest, samas kui muu sisu on ilma loata või tasuta allalaadimine ebaseaduslik.

AppGeek soovitab:

Emerson Machado

Kirg teaduse ja tehnoloogia vastu. Ta on töötanud Internetis sisu, tehisintellekti, autonoomsete autode, robotite, pideva innovatsiooni ja isegi kvantarvutite tootmisel! Samuti armastab ta kultuuri, reisimist, ühiskonda ja peaaegu ilmselgeid geid: Marvel, Harry Potter, Star Trek jne.