Vidinad, tasuta ikoonid … mis siis, kui iOS 14 sisaldab Apple Watchi komplikatsioone?

Viimastel päevadel oleme näinud, kuidas mõned uued funktsioonid võivad olla iOS 14 saab Apple esitada, eriti seoses visuaalsete muudatustega arenevas mobiilses operatsioonisüsteemis.

Ăśks võimalustest ei ole siiski täiesti uus ja oleme selle käsitlenud: tĂĽsistuste ĂĽhendamine (watchOS-ist) iOS-is. Prantsuse ajaveeb iPhoneSoft.fr kasutage uue iPhone 12 lekke eeliseid, et see võimalus tagasi tuua – mis on endiselt lahutamatu.

Täpsemalt öeldes näeb see kontseptsioon ette võimaluse lisada iPhone’i avaekraanile komplikatsioone, nagu disaineri loodud Parker Ortolani on kaalunud vidinad.

IOS-i tĂĽsistused

Kellade valmistamise keeles tähistavad tĂĽsistused mehaanilise kella mis tahes ressurssi, välja arvatud tund, minut ja sekundinägu – näiteks alarm, stopper, kuupäev jne. Apple Watch pole erand ja tĂĽsistused toovad kellanäole ka lisateavet.

Seetõttu on vähemalt huvitav, kui saate Apple Watchi-laadsete ikoonide kaudu lisada iPhone’i avaekraanile lisateavet, nagu alarm, ilm, meeldetuletused ja kolmanda osapoole valikud.

Ühest küljest ei pruugi teabe üleküllus erilist tähelepanu äratada, kuid lõpuks on kasutaja ülesandeks oma seadme avakuva talle sobivalt kohandada.

Kas see on liim?

iDownloadBlogi kaudu